“Складно бути рибкою у метрі чистої води – потрібно чистити воду довкола”, – голова Опікунської ради Пласту Borys Gudziak.

Наприкінці серпня Опікунська рада Пласту зібралася в Києві для обговорення візії Пласту-2030. Візія – це бачення, візуалізація тієї далекосяжної реальності, до якої ми прямуємо. Візійна комісія Пласту після кількох місяців роботи презентувала свої напрацювання Опікунській раді.

Візія на 2030 рік включає в себе бачення ролі Пласту та пластунів в українському суспільстві, а відтак і те, якою має бути організація через 12 років. Група авторитетних пластунів та представників суспільства візуалізувала те, як Пласт має вплинути на досягнення і збереження безпеки в Україні та перехід країни у сталий розвиток. “Ми маємо карту викликів, ми знаємо де ми є і хто ми є” – підсумували свою презентацію члени Візійної комісії, після чого Опікунська рада мала змогу подискутувати на основі цих напрацювань.

Сьогодні ми збираємо кошти для того, щоб дати старт реалізації довгострокової стратегії, яка вплине на сталий розвиток України. Підтримайте нас сьогодні заради кращого завтра: biggggidea.com/project/plast

Пласт – український скаутинг

Share This