Згідно рішення Головної пластової ради від 7 лютого набули чинності зміни до правильника УСП в частині Пластової справедливості в УСП.
 
Булава головної булавної УСП спільно з Крайовими булавними УСП країв підготували проект доповнення до правильника УСП про пластову справедливість, яке унормовує питання відзначень, пересторог, виключення та викреслення в УСП.
 
19 березня 2016 року Божого Пленус ГПБ одноголосно підтримав проект доповнень та вирішив подоти його краям на ратифікацію згідно резолюції А-7 XVIII Зборів КУПО.
 
22 квітня 2016 року Божого було розпочато процедуру ратифікації доповнень до правильника УСП – Розділ VIІ Пластова справедливість в УСП. Ратифікація відбувалася згідно резолюції А-7 XVIII Зборів КУПО щодо ратифікації змін до пластових правильників та приписів.
 
Спосіб крайової ратифікації — прийняття крайовою пластовою старшиною. Ця ратифікація повинна бути проведена не пізніше шести місяців відтоді, як Головна Пластова Булава розіслала проекти краям. Край, що не розглядав питання ратифікації або не повідомив Головну Пластову Булаву про вислід ратифікації до реченця, зараховується як згідний з проектом.
 
Реченець ратифікації минув 22 жовтня 2016 року Божого. Вислід ратифікації:
Австралія – ратифіковано 13 липня 2016 року на сходинах КПС;
Аргентина – ратифіковано 16 липня 2016 року на сходинах КПС;
Велика Британія – не розглядали питання ратифікації або не повідомили ГПБ про вислід ратифікації до реченця;
Канада – ратифіковано 20 липня 2016 року на сходинах КПС;
Німеччина – не розглядали питання ратифікації або не повідомили ГПБ про вислід ратифікації до реченця;
Польща – не розглядали питання ратифікації або не повідомили ГПБ про вислід ратифікації до реченця;
Сполучені Штати Америки – ратифіковано 01 жовтня 2016 року на сходинах КПС.
Україна – ратифіковано 13 травня 2016 року на сходинах КПР.
 
5 країв ратифікували проект змін, 3 краї не розглядали питання ратифікації або не повідомили ГПБ про вислід ратифікації до реченця, що зараховується як ратифікація проекту змін. Більше 2/3 країв ратифікували доповнення до правильника УСП – Розділ VIІ Пластова справедливість в УСП. Ратифікація пройшла успішно.
 
На підставі успішної ратифікації краями ГПБулава направила доповнення до правильника УСП – Розділ VIІ Пластова справедливість в УСП на затвердження Пленумом Головної Пластової Ради, який мав прийняти їх більшістю двох третіх відданих голосів.
 
Члени ГПРади 7 лютого 2017 року Божого одноголосно затвердили поданий Додаток до Правильника УСП, Розділ VII/Пластова справедливість в УСП. Зміни набувають чинності з дня публікації.
 
Share This