Понад 100 юнаків та юначок таборують зараз на Бережанщині (Тернопільщина, Україна) в окружному юнацькому таборі «Країна мрій». Пластуни  закріплюють знання і вміння, які здобули у місті протягом року. Окрім того, у таборі проводять і цікаві гутірки, майстерки, веселі ігри.

В неділю відвідав окружний пластовий табір "Країна мрій – 3", який організовує Тернопільський Пласт в урочищі Долина Змій на Бережанщині.Кожного разу коли приїзжаю на пластові табори навіює купу приємних та захопливих спогадів про юнацьке таборування. 17 років тому в цей час я був учасником свого першого юнацького табору "Ну-Мо" на Кременеччині поблизу с. Великі Бережці. До цих пір в пам'яті купа захоплюючих спогадів. Після того було безліч інших таборів це я був учасником, підстаршиною, старшиною та комендантом. Саме на таборах гартується пластовий дух та характер.На жаль сім'я, робота і #буднідепутата забирають купу часу і не дозволяють достатньо приділяти часу рідній організації, яка мене зліпила як громадянина. Стараюся максимально сприяти та допомагати Пласту, але MustDo прочитати мінімум одну гутірку в рік на пластовому таборі. Завжди цікаво поспілкуватися з юнацтвом за вечерею, почути їхні враження та сприйняття.Дякую Дмитро Сиротюк і Ко за гарно організований табір.п.с зняв і зліпив невелике відео, пісня ЮМПЗ 2017 як пластовий музичний тренд цього року і промоція ЮМПЗ.

Posted by Назар Зелінка on Wednesday, July 12, 2017

 

Розпочався табір 4 липня і триватиме до 14 липня в Долині Змій (околиці села Саранчуки), традиційному місці пластового таборування ще від 1991 року. Окрім юнацтва з Тернопільщини та загалом України, таборують тут цього року й українські пластуни з Китаю та Америки.

Не забула молодь і про славнозвісне свято Івана Купала, яке відзначили традиційною купальською ватрою біля ставу в суботу 8 липня.

Юнацтво на таборі має також групові заняття, здобуває навики виживання і табірництва і мандрівництва. Цікавим є саме і таборове життя, побут таборовиків.

Більше фото можна переглянути у фоторепортажі.

Share This