28-30 вересня 2018 року на оселі Вовча Тропа відбулася щорічна прогулька Вікенд Вмілостей. Цього вікенду юнацтво мало нагодy здобути вмілості, які вони ще не отримали, вибираючи 3 з 6 вмілостей: Стріляння з лука, Народні танці, Одне перо, Скавтове побратимство, Природознавство (початкове бджільництво), Спортoві ігри.
Команду Вікенду Вмілостей сформували комендант Андрій Шатинський, бунчужний Лесик Фірко та писар Павло Темницький.
Насичена програма Вікенду складалася з: відкриття, розігрів ice breaker, три вмілості, ватра, закриття та, звичайно, чотирьох курсів їжі. Загалом приїхало 85 юнаків та юначок із станиць Hartford, Hempstead, Kerhonkson, Lindenhurst, Newark, New York, Passaic, Philadelphia та Yonkers.
Так багато вдалося зробити завдяки підтримці та допомозі виховників та опікунів, котрі проводили вмілості, куховарили та допомагали з реєстрацією. Погода цього року сприяла хорошому проведенню часу. Також цікавості події, а особливо юнакам, додав наш автобус з Нью-Йорку, котрий забуксував на мокрій траві і потрібно було аж чотири пікапи, щоб витягнути його на тверду дорогу. Діти спостерігали з безпечної відстані, а потім разом раділи цій маленькій спільній перемозі.
3 нетерпінням чекаємо та запрошуємо юнацтво на Вікенд Вмілостей наступного року, який відбудеться в останні вихідні вересня.

Всі фото з Вікенду Вмілостей можете переглянути за цим лінком.

Share This