69-й крайовий пластовийтабір у Британії відбувся з 29 липня по 11 серпня у Північній Валії на терені Пластової оселі «Верховина».

Провід табору: комендант — пл. сен. Ганя Ткачук, заступник коменданта — пл. сен. Ярема Кучинський, бунчужний — пл. сен. Анатолій Тарковский, заступник бунчужного — пл. сен. Валерія Панчук, інтендант — ст. пл. Александра Полужин, писар — пл. уч. Соломія Петріна, господар — ст. пл. Зенко Мартинюк і медичний порадник — пл. сен. Ельвіра Панків.

Табір був присвячений 100-річчю підняття українського прапора на кораблях Чорноморського флоту, а також ми святкували 70 років Пласту у Британії.

День 2….

Posted by PLAST UK Ukrainian Scouting Organisation in Great Britain on Tuesday, July 31, 2018

Також були запрошені виховники з України та 10 осіб (5+5) юнацтва, з яких приїхати змогли 8 (двоє відмовилися у останній момент). Було запрошено старших пластунів і делегацію КПС з України, але з невідомих нам причин нікого не було.

Тепер наші друзі з України гуляють Лондоном…Дякуємо Соломії Петріні, Сергію Пелиху і Марті Муляк за опіку!

Posted by ПЛАСТ Лондон – Plast London on Wednesday, August 15, 2018

Програма табору була насичена, юнацтво і новацтво мали багато занять біля моря, юнацтво мали багато прогульок, як понад морем, так і у гори (оселя знаходиться на початку національного парку Сноудонія).

Відбулася святкова ватра, на яку з’їхалися багато гостей, пластунів, які пластували у різний час, також приїхали на відвідини наші найстарші пластуни — пл.сен. Роман Дубіль, пл.сен. Роман Паращак.

Відвідав оселю і пл.сен. владика Гліб Лончина, який сам колись тут пластував.

День 7…04/08/2018…Ватра….

Posted by PLAST UK Ukrainian Scouting Organisation in Great Britain on Sunday, August 5, 2018

Анатолій Тарковський, фото і відео з соціяльних мереж

Всі фото і відео можна переглянути на сторінці  PLAST UK Ukrainian Scouting Organisation in Great Britain

Share This