19-20 травня відбулася наша довгоочікувана спільна духовна мандрівка куренів Рутенії та Вовча Ліга до Чернечої гори у Каневі. Це була перша спроба поєднати мандри, спілкування, пісні, обговорення важливих питань, молитву через подорож до могили Тараса Шевченка, присвячену його перепохованню.

Разом зі своїми друзями та родинами відкривали для себе Витачів, Ржищів, Трахтемирів, Корсунь, Канів — місця, де перехоплює подих від неймовірної краси, але де хочеться дихати на повні груди, де земля дає свою силу всім, хто приходить до неї з добрими помислами. Дощ також був нашим супутником, але він не мав планів псувати нам настрій і лиш трошки покропив нас у дуже символічні моменти. А ще під час наших мандрів одна з Рутенійок прийняла пластову присягу та отримала курінну хустку. Vira Berestova, ти справжня і щира, вітаю тебе і дуже рада, що нас об’єднують Рутенії! 

Друзі, всім вдячна за ці два дні: за те, що незважаючи ні на що знайшли час приїхати, долучитися, пройти цей шлях разом та отримати багато позитивних емоцій і наснаги на подальшу роботу з пташатами, новаками, юнаками (хто у кого є:) І дуже сподіваюся, що такі духовні мандрівки стануть гарною традицією не лише для наших куренів:)

Antonina Prudko

ПЛАСТ / PLAST

Share This