Цьогоріч крайовий пластовий юнацький табір історичних реконструкцій «Світанкові віхи», який проходив  1-11 липня 2017 р. перемістився з України до Польщі і відбувся поблизу с. Ждиня. Його учасниками стали 30 пластунів і пластунок з України і Польщі, а організаторами — традиційно старші пластуни з куреня Орден Хрестоносців.

Легенда ювілейного, десятого, табору — «Літопис Руської Правди». Оскільки це був табір історичної стилізації, то його учасники мусіли заздалегідь підготуватися — придумати собі образ тогочасного героя, вигадати йому легенду, підготувати елементи одягу, відповідні до княжої доби. А вже на таборі учасники перенеслися в часи Київської Русі. То була добра нагода, щоб діти з Польщі дізналися, як реально виглядало життя в лицарську добу на території сьогоднішньої України.

Ювілейні “Світанкові Віхи”. Десятий рік поспіль ми тішимося від захоплюючих подорожей в минуле за емоціями та пригодами! 

— так підписали величезний альбом таборових знимок з цьогорічного табору його організатори на фейсбук сторінці Ордену, який запрошуємо вас переглянути.

 

Share This