11 листопада 2017 року увійде в історію пластового куреня «Карпатські Вовки» як пам’ятний і знаменний день! Адже саме тоді відбулася посвята курінного прапора. Дійство відбувалось в с. Корчин (Сколівський район, Україна) у церкві Святих Кузьми і Дем’яна.
На освяті були присутні лапки та хвостики (діти та чоловіки/дружини членів куреня), а також такі поважні гості, як Голова Пласту України Ольга Герус, ЧоК і станичний найбільшого осередку в Україні Матвій Дух, ЛЧ.
Перед посвятою прапора сеніорам Вовкам – Марко Савицький та Ксенія Курилишин, ватаг вручив курінні хустини.
Ряди Вовків, після важких серйозних випробувань і мук, поповнили дві пластунки: Софія Караваєва і Аня Статна.
На раді було дуууууууууже багато хвостиків, які своїм милим гамором тішили всіх присутніх.
Сама Рада проходила в с.Дубина. Сеньйори-Вовки приєднались до обговорення важливих питання щодо співпраці між куренями КВ в УСП і УПС. Після обговорення цих та інших питань, сеньйори покинули раду.
Ватаг Данило Онишко розказав про досягнення куреня і його членіви за рік і відзначив, що курінь є дуже активним і входить в число найактивніших куренів станиць Львів та Чернівці.
Після одноголосного надання абсолюторію попередньому проводу та довгих дискусій було вибрано провід куреня на 2017-2018 рр.:

Ватаг – Ірина Сорока
Заступник ватага – Богдан Сумарюк
Шкрябун – Андріан Кобевко
Шкуродер – Михайло Петлицький
Хорунжий – Андрій Ткаченко
Підхорунжий – Леся Крушельницька
Рада честі – Данило Онишко, Ксеня Дремлюженко, Соломія Бартощук

Коли сіло сонце і холодний осінній дощ замерзав на деревах та машинах, у курені стало більше найсправжніших ВОВКІВ – вищий третій ступінь отримали Оксана Келеман і Остап Онишко.
Всі раді та щасливі поверталися з Ради додому.

Пластовий портал

Share This