Триває ініціатива Світового Конгресу Українців «СКУ 30 до 30». Проєкт покликаний познайомити Україну і світ з яскравими та талановитими українцями діаспори – ровесниками незалежності України. 19 серпня 2021 стануть відомі імена 30-ти молодих закордонних українців, які вже сьогодні формують майбутнє своїх громад!

Номінаційна форма ініціативи «СКУ 30 до 30»

Учасниками ініціативи «СКУ 30 до 30» можуть стати діаспоряни, які:

  • мають українське походження, є громадянами України або інших країн і наразі постійно проживають поза межами України принаймні 2 роки,
  • матимуть вік до 30 років станом на 23 серпня 2021 року (ті, кому не виповниться 30 станом на 23 серпня 2021 року),
  • є активними в українському громадському житті та створюють позитивний імідж української громади, України чи українського народу за кордоном.

Номінантів, котрі наразі проживають в Україні, не розглядаємо.

Фінальний список з 30 осіб сформує експертний комітет на чолі з Президентом СКУ. Ініціативність, креативність, навички командної роботи та лідерства, волонтерська праця в українській громаді, ефективність, а також досягнення в країні проживання будуть визначальними під час формування репрезентативного переліку «СКУ 30 до 30».

Номінувати кандидатів до списку можуть складові організації Світового Конґресу Українців та українські інституції закордоном, заповнивши цю форму і надіславши її на цю електронну адресу  до 11 липня 2021 року.

Особи, які не є членами вказаних організацій/інституцій, мають отримати їх підтримку або надіслати заявку для розгляду регіональними віцепрезидентами СКУ, скориставшись електронною формою на офіційному сайті ініціативи: 30under30.ukrainianworldcongress.org до 7 липня 2021 року.

Теги:
Share This