СКОБ!
Дорогі подруги і друзі, пластприятелі, батьки!

Нам випало прийняти непросте рішення стосовно цьогорічного Свята Весни і Літнього табору. Австрія – одна з небагатьох країн Европи, яка вже в травні поступово скасовує карантинні обмеження, відкриває навчальні заклади і готелі. Насправді, це додає більшої невизначеності у планування наступних місяців, адже ефект від зняття карантину є непередбачуваний.

Ми з відповідальністю ставимося до безпеки і здоров’я наших пластунів та їхніх родин і вважаємо проведення пластових акцій відразу після послаблення карантину невмотивованим ризиком. Тому ми скасовуємо Свято Весни.

Через невизначеність з подальшими карантинними обмеженнями впродовж цього літа, ми також прийняли рішення про скасування міжкрайового Літнього табору, початок якого був запланований на 15 серпня 2020 року. Натомість, ми розглянемо можливість проведення табору лише для пластунів Австрії в пізніші дати і в коротший термін. Остаточне рішення буде залежати від оцінки всіх ризиків та організаційних можливостей.

Ми сподіваємося на скоре повернення до звичного і здорового розпорядку життя і з нетерпінням чекаємо на нові пластові зустрічі. А в міжчассі бережімо себе і близьких, дбаймо про тих, хто цього потребує, і пластуймо на безпечній відстані, або онлайн!

З повагою,
Крайова Пластова Старшина Австрії
Крайова Пластова Рада Австрії

Теги:
Share This