СКОБ! Друзі та подруги,

У зв’язку з пандемією COVID-19 цьогорічне свято передачі Вифлеємського Вогню Миру відбудеться в зміненому форматі. У зв’язку з тим, що Австрія запровадила повний локдаун, традиційна передача Вогню за участі представників усіх скаутських організацій світу, що приїжджали до Австрії, цього року не відбудеться.

Замість того, представники австрійських скаутських груп в суботу 12 грудня 2020 р. зустрінуться в Зальцбурзі, де отримають Вогонь та передадуть скаутам до сусідніх країн. Пласт Австрії отримає Вогонь від австрійських скаутів та разом з представниками австрійських скаутів передасть скаутам та пластунам в Чехії, Словаччині і Польщі. А ті в свою чергу передадуть в сусідні країни і т.д.

А в неділю, 13-го грудня о год. 15:00 (Київ), відбудеться в он-лайн форматі естафета передачі Вифлеємського Вогню Миру між усіма Крайовими Пластовими Старшинами та Пластовими групами. Участь також візьмуть і деякі станиці в прямому ефірі, а деякі – в записі. Трансляція естафети буде іти з Софіївської Площі в Києві, капеляни Пласту проведуть спільний молебень, Блаженніший Святослав та Блаженніший Епіфаній привітають пластунів. Відтак починаємо естафету. Прямий етер будемо проводити через Zoom, а учасники зможуть дивитися подію на каналі YouTube.

Естафету координує ст.пл. В’ячеслав Фєтісов у співпраці з Координаційним Центром Пластових Груп в Европі.

Запрошуємо до участі всі Крайові Пластові Старшини та Пластові Групи!

Головна Пластова Булава

Share This