Координаційний Центр Пластових Груп в Европі запрошує всіх охочих пластунів та пластунок, а також зацікавлених у пластовій виховній праці на онлайн-вишколи Виховників УПН і УПЮ:

Для УПН: 09-10 травня i 16-17 травня 2020, 8:00-13:00 год.

Для УПЮ: 09-10 травня i 23-24 травня 2020, 13:00-19:00 год.

Вишкіл відбудеться протягом 2-х вікендів (4-х днів) в онлайн-форматі. Це нам дає надзвичайну можливість запросити інструкторів із цілого світу (напр. Україна, Великобританія, Німеччина, США, Канада). Участь передбачена лише для майбутніх виховників пластових Груп Европи та европейських країв, де існує крайова Пластова організація (Великобританія, Німеччина, Польща, Словаччина). Успішна участь у вишколах кваліфікує на отримання ступеня КВ І. На жаль, участь не є передбачена для пластунів, які займаються виховною працею в Україні.

Зголоситися на вишколи можна тут до 30 квітня 2020

Після виповнення онлайн-форми буде розісланий список з деталями.

Вимоги* для участі у вишколах:

 1. Власноруч заповнене онлайн-зголошення
 2. Перечитати книжечку або переслухати аудіо-книжечку “Велика Гра” та перейти опитник до нього (буде розісланий після онлайн-зголошення)
 3. Переказати вкладку за вишкіл (4 € за особу; при потребі окремих знижок просимо звернутися до керівників осередків; номер рахунку буде поданий після онлайн-зголошення; вкладка покриває адміністративні кошти та відзначку вишколу)
 4. Для всіх, хто досі ще не був у Пласті (хто ще не є заприсяженим): пройти онлайн-курс “Пласт – український скаутинг” та надіслати посвідку на адресу коменданта вишколу два дні до початку вишколу (адреса буде розіслана після онлайн-зголошення)

Програма вишколів проводиться в 6 етапів:

 1. Завдання перед вишколом (див. вище)
 2. Перша сесія вишколу онлайн (перший вікенд)
 3. Завдання між сесіями (будуть розіслані наприкінці першої сесії)
 4. Друга сесія вишколу онлайн (другий вікенд)
 5. Завдання після вишколу і завершення вишколу
 6. Третя сесія – неформальне обговорення, відгук, можливі потрібні доопрацювання (онлайн, місяць або й більше після вишколу)

Технічні передумови:

 • Комп’ютер з потужними відео-камерою та мікрофоном

*Формальні вимоги Вишколу новацьких виховників можна знайти в Правильнику Орлиного Круга, 8.І.Б, ст. 6. Формальні вимоги Вишколу юнацьких виховників можна знайти в Правильнику Кадри Виховнків і Виховниць УПЮ, 6.2.1, ст. 7

Share This