Згідно з протоколом № 6 від 14 травня 2020 року Головна Пластова Булава розглянула подання Головного Булавного УПЮ пл.сен. Марка Якубовича, ЛЧ, та вирішила надати ступінь Гетьманської пластунки-вірлиці пл.вірл. Меланії Ґлух, Станиця Гартфорд, США.

пл.сен. Марія Ґ. Бриґз, станична Гартфорда:

Меланія є ідеальна пластунка. Її характер виконує все те, що Пласт підтримує. Меланія є членом Станиці Гартфорд ще з часу пташат. Їздила на новаьцкі та юнацькі табори, відбула Золоту Булаву.

пл.сен. Христя Іваник, СП, зв’язкова 23 куреня УПЮ ім. Івана Богуна (мішаний):

У нашій організації є знамениті пластуни. Але деякі є феноменальні, і одна з тих – Меланія. Вона жвава пластунка, яка завжди готова до праці, завжди показує взірцевий приклад, має сильний характер і дбає про інших. У неї Пласт є в серці і вона має взірцеву пластову поставу.

У громадським житті Меланія відмінно вчиться, є знаменита учениця, займаєсться спортом та добровільно відає свій час для волонтерської роботи. Закінчила навчання при Школі Українознавства в Ню Гейвен, Коннектикат і отримала зразкові оцінки та грамоту. У своїй школі започаткувала проект “Arts and Service Club” для дітей з Гартфорду, які недостатньо забезпечені і не мають програми малярства в своїх школпх. Вона також є ментором для організації “ConnectiKids”.

Share This