Найзначніша сьогодні подія в Харкові — відкриття монументу Захисників України.

Наша Окружна Іра Голубєва сказала у своїй промові – від самого серця: «Моі діти народились за часів війни, тому я дякую нашим захисникам за мирний Харків. Так само, «Пласт» в Харкові народжений за часів війни – тому ми дякує тим, хто підтримує розвиток пластового руху на Сході».

НСОУ «ПЛАСТ. Станиця Харків» вітає захисників Украіни – з прийдешніми святами!

Пишаємось, що до вихованців харківського Пласту належить донька загиблого Героя Юри Литвиненка і подякували його матусі, пані Наталці – разом з його бойовими друзями з 17-го батальйону Андрієм, Олексієм та Катериною.

Вітаємо також нашу ПластПриятельку Юлю Світличну – з пов‘язанням хусткою!

Я сьогодні бачила очі НАШИХ дітей.
Дорослих дітей.
Юнацтво, новацтво. Навіть пташенята – всі серйозні.

Діти, які прийшли до Пласту за часів війни.
Діти, які почали пластувати тоді, коли навіть вдягти пластовий однострій – було небезпечно.
Вони стояли поряд.
Закривши своєю невеличкою лавою – прохід між військовими.
І я подумала, що ось і є такою наша місія, пластового юнацтва: стати своїми юнацькими плечима – поряд із сильними, мужніми нашими воїнами:
«Як виростем великі, хоробрі вояки – отстоім Україну від вражої руки» – це слова пластового новацького Гімну, це співають наші діточки від 6 до 11 рочків.

І тоді, коли поряд із військовими – дитячі плечі, – тоді наши захисники вірять у майбутнє країни, і бачать задля кого вони боронять Неньку.

І я зрозуміла, що ми, дорослі, також працювали ці 5 років – для того, щоби мати честь стояти поряд із нашими військовими, і з майбутнім нашої країни.

ДЯКУЮ всім, хто допомогав – хто воював на передовій і хто допомогав коштами закуповувати перші каски та броніки, хто плів і плете маскувальні сітки в тилу, хто возив медикаменти, іжу, допомогав ремонтувати і бронювати бетери і виготовляти щити для зу-23, створювати безпілотну розвідку, і нескінченно – знову тим хто воював, захищав; хто допомогав створювати пластовий рух на Сході і виховувати наших дітей.

І вічна подяка і шана – нашим загиблим Героям. Вони глибоко в серці, і лишаться там назавжди.

Olena Sherzhukova

 

Share This