Це учасники першої Міжкрайової (європейської)  Пластової Зустрічі у Відні з нагоди передачі Вифлеємського Вогню Миру. Вони з’їхалися з різних пластових крайових організацій та нових осередків Пласту у Європі: Австрії, Німеччини, Бельгії, Словаччини, Кіпру, Франції, Норвегії, Швеції, України, Польщі та США.

Сьогодні відбулося закриття Міжкрайової Пластової Зустрічі. Учасники, сповнені нових вражень, друзів, планів відбули до своїх країв, несучи з собою ліхтарики з Вифлиємським Вогнем, приємні спогади і натхнення до праці.

Об 11:00 годині у парафіяльному залі церкви Св. Варвари (Postgasse 8-10, 1010 Vienna) відбулася передача Вифлеємського Вогню Миру українській громаді та представникам країв під час недільного Богослужіння.

***

Цим ми завершуємо серію репортажів про Міжкрайову Пластову Зустріч, яка відбулася 15-17 грудня 2017 року у Відні, Австрія. Дякуємо всім, хто допоміг у її підготовці і переведенні, а також всім її учасникам. Бажаємо радісних і веселих Різдвяних Свят, веселої коляди, щасливого Нового Року.

Христос народжується! — Славімо Його!

Булава видань та інформації ГПБ

 

Share This