18 травня 2019 р. в Києві відбувся другий благодійний вечір Пласту – Благодійна Ватра Пласту. Вже понад 100 років Пласт – український скаутинг функціонує у всьому світі та має багату історію в Україні. Уся діяльність Пласту побудована на принципах волонтерського руху, братерства та дружності.

Ми прагнемо виховувати у дітей та молоді компетентності бути ефективним менеджером, відповідальним і сумлінним державним службовцем, успішним підприємцем і проактивним громадянином.

Щиро дякую всім друзям Пласту, які відвідали нашу Ватру і зробили свій внесок у розбудову Пласту.

Дякую Святослав Вакарчук, що у день свого концерту знайшов час привітати гостей Ватри з вітальним словом про цінності Пласту і за спеціальний лот для нашого аукціону.

Дякую Голові міжфракційного об’єднання Пласт у Верховній Раді Україні Віктор Кривенко за те, що вже третій рік поспіль Пласт отримує державне фінансування на свій розвиток.

Дякую члену Опікунської Ради Пласту Yaroslav Markevich за підтримку діяльності Пласту у Верховній Раді України та за фондування у наш розвиток.

Іван Крулько – ти є добрим другом Пласту і підтримуєш визнання Пласту на державному рівні. Дякую, що привітав нас з Ватрою і долучаєшся до підтримки пластових програм розвитку.

Дякую організаційному комітету, всьому офісу КПС та волонтерам, які доклали багато зусиль, щоб цей вечір зустрічі друзів став реальністю.

Пласт – це Велика гра! Далі буде!

 для 100 кроків

Вчора відбулась благодійна ватра Пласт – український скаутинг. Три спогади, які хочеться зберегти у пам’яті.

Solomiya Vitvitska, пластунка 90х у Львові, вела наш вечір і створила приємну легку атмосферу. Пласт залишає такі яскраві спогади, що незважаючи на те, що події пройшли більше 20 років тому, Соломія ділилась ними, ніби пережила щойно. Вона пам’ятала назви таборів, вмілостей і не надто справедливих виховниць одного пластового табору у 96 році)

Mychailo Wynnyckyj, пластун з більш ніж 30 річним стажем, народився і виріс у Канаді, свою розповідь завершив словами, які закарбувались у пам’яті – “Дозвольте представитись. Михайло Винницький, пластун-сеньйор, курінь Чота Крилатих, громадянин України”. За годину до цього Президент України надав йому довгоочікуване громадянство.

І наймиліша історія вечора. Катруся, маленька пластунка, фанатка Майкл Щур, спеціально приїхала з Харкова на наш вечір, щоб побачити його вживу. Майкл не зміг не знайти годину часу між роботою і потягом, щоб познайомитись з Катрусею і вдруге провести благодійний аукціон. Важко описати цю милу зустріч. В кінці вечорі Катруся сказала: “Його звати не Майкл, а Роман”).

Це тільки мала частинка історій, яких я дізнався або став свідком вчора. Думаю, що в кожного з гостей вони свої. Але всі ці історії про людей. Бо Пласт – це люди, які об’єднуються і творять його разом. Такі зустрічі – безмежний обмін енергією, яка заряджає працювати далі.

Це другий Благодійний вечір, який організував Центральний офіс Пласту за наставництва нашого крутого Станіслав Андрійчук. Впевнений зберемось у ще більшій компанії на третій Благодійній ватрі Пласту наступного року.

Петро Задорожний

Share This