Дорогі друзі!

Протягом минулого тижня Пластова Мережа (сайт plast.org) була паралізована внаслідок потужної ddos атаки. Це вже не перший такий випадок і, нажаль, мабуть не останній. (

Очевидно, що є сили, яким дуже не подобається наша організація, які ніяк не можуть прийняти того, що Пласт — найстаріша, поважна і легендарна дитяча та молодеча організація — знаходиться не в архівах, бібліотеках і музеях, а активно шириться не лише в Україні, а й по всьому світу, де живуть українці і де лунає українське слово, звучить українська пісня, плекається українська традиція. Бо ж кожна людина, яка заходить на мережеву сторінку Світового Пласту бачить цей поступ, цей постійний невпинний рух вперед і вгору, молодечий запал, юнацький максималізм, посвяту і працю «нового люду», який формується і живе в Пласті. А ці темні сили, не гребуючи ніякими засобами, роблять все, щоб якщо не зупинити цей поступ, то хоч стерти про це інформацію, або унеможливити доступ до неї.

Але попри всі негаразди Пластова Мережа відновлена і знову знайомить вас з останніми подіями у пластовому світі, рішеннями проводу Світового Пласту, повідомляє про працю й осяги сучасних пластунів, пластові зустрічі, табори, з’їзди та джемборі. Активні всі сторінки та посилання.

Дякуємо, що ви залишаєтесь з нами! А найбільше дякуємо всім, хто долучився до розв’язання цієї проблеми, з якою ми вкотре зіткнулися, і особливо пл.сен. Андрієві Ганкевичу, ОХ за направду героїчні зусилля. Мусимо пам’ятати, що направду «життя — не жарти, не казки, а праця, бурі і негоди». І як правдиві пластуни мусимо долати перешкоди не втрачаючи спокою духу і доброї гадки.

Сильно! Красно! Обережно! Бистро!

Булава видань та комунікації ГПБ

Share This