Уже вшосте дівчата з пластового куреня Спартанки та друзі проводять табір для дітей, чиї батьки загинули або були важкопоранені в зоні АТО.

Цього разу в таборі взяли участь понад 40 дітей з усієї України. «26-31 серпня відбулася захоплююча міжгалактична пригода для наших маленьких супергероїв. Випробування були різними, спортивними, творчими, креативними, інтелектуальними».

«Основна мета — покращення психологічного стану дітей та проведення психологічної реабілітації учасників табору, а найголовніше — створення умов для комунікації між однолітками з інших міст, цікаве та корисне проведення часу і можливість знайти нових друзів!»

Спартанки висловлюють щиру подяку тим, без чиєї допомоги літній табір для дітей воїнів АТО «Галактика Супергероїв» точно не відбувся б!
Найперше дякуємо Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе за значну неодноразову фінансову підтримку! Також, ми вдячні Human’EastIntellias та Посольству Чехії в Україні за благодійну допомогу”. Співорганізаторами табору були й пластуни із куреня Хмельниченки.

Пластовий портал

Share This