Депутати підтримали створення Пластового молодіжного центру

Депутати підтримали створення Пластового молодіжного центру. Таке рішення ухвалили на черговій сесії Житомирської міської ради 12 квітня.

«У нас не вистачає саме патріотичного та ідейного виховання молоді. Над цим працюють церкви, їхні недільні школи, але цього замало. Створення такого центру дозволить зробити роботу з виховання майбутніх патріотів України системною», – наголосив міський голова Сергій Сухомлин

Центр створюється для сприяння всебічного розвитку молоді, реалізації її творчого потенціалу, забезпечення національно-патріотичного виховання та громадянської освіти, проведення заходів спрямованих на популяризацію здорового способу життя, організації змістовного дозвілля молоді та сприяння її волонтерській діяльності.

«Центр об’єднає зусилля органів місцевого самоврядування, державної влади та інститутів громадянського суспільства у розвитку молоді. Створення центру дозволить залучити додаткові ресурси: інструкторів-волонтерів, кошти грантодавців, благодійних фондів, міністерств тощо, оскільки саме Пласт має міжнародний досвід, зв’язки з іншими скаутськими організаціями та міжнародними благодійними установами світу, сторічний досвід роботи з молоддю, а також фінансову підтримку держави», – розповіла начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук.

«Вітаю всіх причетних з днем народження Пласту – 106 років великої історії це не просто так) Тисячі вихованих Синів і Дочок України, цькування не одним тоталітарним режимом і тільки міцініємо та ростемо!

Символічно, що саме сьогодні депутати підтримали створення Пластового центру в Житомирі, за це окремо дякую всім, хто підтримував, хто вірив в нас і хто не вирів теж дякую. Це великий крок вперед. Роботи багато і викликів не менше, але вкотре переконуюсь, що віра у велику справу може долати будь-які труднощі», — написав на своїй сторінці у фейсбук пластун Олександр Чорний.

Share This