25 листопада 2017 року в актовій залі Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова відбувся ІІ Крайовий Пластовий конгрес у м. Києві, в якому, зокрема, взяли участь перший проректор Київської православної богословської академії, професор протоієрей Олександр Трофимлюк та співробітник Синодального управління у справах молоді УПЦ Київського Патріархату священик Іван Гищук.

Звертаючись до присутніх, отець Олександр насамперед передав вітання та благословення Святішого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета учасникам заходу.

«Церква з великою повагою ставиться до дільності Пласту як української скаутської організації. Це зумовлено тим, що в час пропаганди споживацього та навіть хижацького способу життя пластуни сприяють всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі», – зазначив протоієрей Олександр Трофимлюк.

Від імені Української Православної Церкви Київського Патріархату проректор КПБА подякував пластунам і за допомогу в організації та проведенні багатьох заходів, передовсім православних молодіжних таборів та всеукраїнських з’їздів молоді.

На завершення священнослужителі вручили від Предстоятеля Помісної Української Церкви медалі «За жертовність і любов до України» пластунам – учасникам бойових дій на сході України та волонтерам.

На прохання журналістів протоієрей Олександр Трофимлюк дав інтерв’ю кільком українським телеканалам.

Церква – інфо

Share This