Згідно з рішенням ХХ Зборів Конференції Українських Пластових Організацій, що відбулися 30 жовтня – 3 листопада 2019 р. у містечку Пуллах, Баварія, на подання Головної Пластової Булави від 29.06.2019 р. до складу КУПО включено новий край – Австрію.

З цієї нагоди щиро вітаємо усіх пластунів в Австрії пластовим гаслом СКОБ!

Історичний момент – PLAST – Ukrainischer Pfadfinderbund in Österreich приймають яко дійсного члена КУПО

Posted by Andrij Rebryk on Sunday, November 3, 2019

PLAST – Ukrainischer Pfadfinderbund in Österreich
3 листопада

Дорогі подруги і друзі,
батьки пластунів,
пластприятелі!

Від імені пластунів Австрії, вітаю Вас зі знаменною подією в історії світового Пласту! Відтепер наш Пласт Австрії став повноправним членом КУПО (Конференції Українських Пластових Організацій) і 10-им за рахунком краєм. Ми є в числі таких країв – Австралія, Аргентина, Велика Британія, Канада, Німеччина, Польща, США, Україна. Вперше за останні 20 років саме наш Пласт здобув таке високе визнання і довіру світового Пласту.

На 20-му з’їзді КУПО рішення про прийняття Пласту Австрії до членства в КУПО було прийняте одностайно. Пластуни з різних країв щиро і радо вітали нас з цією подією.

Це наш спільний здобуток. Це винагорода за нашу чотирирічну віддану волонтерську працю від часу, коли пл. сен. Ігор Непийвода (голова осередку двох каденцій) скликав команду небайдужих, які заснували Пластову групу в Австрії у квітні 2015 року, до сьогоднішнього дня, коли наша організація налічує більше п’ятдесяти активних пластунів і здобула статус краю.

Щира подяка старшопластунам і сеніорам за вірність пластовій справі, за натхненність і взаємну підтримку, за повсякчасну готовність до дії, за виховання нової генерації пластунів.

Щира подяка пластовим родинам за те, що ви є з Пластом, за виховання чудових дітей – щирих, розумних, небайдужих, відкритих до опанування нового.

Щира подяка Приятелям Пласту за те, що Ви завжди поруч.
Разом ми творимо добру справу!

З повагою,
Голова КПС Австрії,
пл. сен. Оксана Водотика

Теги:
Share This