20- і Збори КУПО  в ці хвилини розпочинають роботу.

Слідкуйте за перебігом подій на цій сторінці або у фейсбук.

Булава видань та комунікації ГПБ


31 жовтня 2019 р. День перший.
Відкрила цей міжкрайовий пластовий форум Голова ГПБ пл. сен. Марта Кузьмович. В залі – делегати і представники з Аргентини, Австралії, США, Канади, України, Великобританії, Німеччини, Польщі, а також нових пластових країв: Австрії, Франції…
Головний Провід відзначив пл. сен. Арету Куріцу (США) Орденом св. Юрія в золоті, а пл. сен. Катрусю Долішню (США) підвищив до ступеня пластунки сеньйорки керівництва. Відзнаку і відповідну грамоту вручив Голова ГПР пл. сен. Володимир Базарко.
Після звіту Головного Проводу і країв всі оплесками подякували і членам ГПБ та ГПР минулої каденції, і особисто Голові ГПБ пл. сен. Марті Кузьмович за дуже завзяту і нелегку працю з розбудови Пласту у світі протягом двох каденцій.
Після обіду відбулася друга сесія Пластового Конгресу Шостого. Модератор пл. сен. Михайло Винницький (Україна – Канада) на доволі високому рівні і надзвичайно цікаво провів дискусію, яку тут в деталях, на жаль, не опишемо. Однак в наступному числі ” Пластовог шляху” більш розлого запропонуємо матеріал на цю тему. Допомогли модераторові доповідачі з різних країв.
По вечері перший день форуму завершився презентацією учасникам Зборів КУПО стратегії розвитку Пласту в Україні до 2030 року, яку провели від крайового проводу в Україні Станіслав Андрійчук та Ольга Герус.

Юрій Леськів для ” Пластового Шляху”

 

Share This