Минулих вихідних 51 курінь УСП “Ластівки” ім. Олени Вітер злетівся на Великий Злет, який відбувався в національному парку “Межигір’я”.

У теплому, дружньому колі ластівки та пташки підсумували пророблену роботу, обрали новий провід куреня, порадилися, склали плани на майбутнє, поділилися своїм завзяттям, радістю, сміхом та мотивували одна одну. А також прогулялись вражаючим своєю величиною парком “Межигір’я”, де мали екскурсію. Навіть дощ та вітер не завадили дівчатам посидіти в затишній атмосфері біля “екранного” каміну та поспівати улюблених пісень, пізнати одна одну ще краще та ближче.

Цього злету крилата сім’я збільшилась на 1 пташку – Анастасію Світличну та на 1 ластівку – Олю Іщенко. Вітаємо наших дівчат  та бажаємо їм успіху та натхнення в роботі.

Невід’ємною частиною злету було обрання нового проводу, до якого ввійшли:

курінна – ст.пл. Віта Кулінець, Ls

суддя – ст.пл.вірл. Оксана Липова, Ls

писар – ст.пл. Ольга Іщенко, Ls

скарбник – ст.пл. Богдана Дорошенко, Ls

відповідальна за кандидаток і пташок – ст.пл. Марія Павлюк, Ls

хронікар – ст.пл.вірл. Уляна Кропанцева, Ls

берегиня традицій – ст.пл. Ганна Пиріжок, Ls

Відгуки про злет:

“Як завжди, атмосфера злету – зашкалює! За такими емоціями можна летіти хоч на край світу! Злет – це мотивація, натхнення, великий поштовх робити, творити, не лінуватися!” – Ластівка Христина Ільницька

“Отож, мій перший злет! Враження? – Звичайно, заряд позитивних емоцій та новий хрестик на мапі моїх подорожей. Це найоригінальніша ватра, ранкова недільна пробіжка у 3 кілометри набережною Київського моря та омріяний “ластів’ячий шмот”. Але, головне, знайомство з класними дівчатами, такими різносторонніми, але  які своїм прикладом запалили на нові звершення, ну і на якомога швидше здобуття синьої хустки” – Пташка Ірина Стельмах

“Хочу поділитися своїми враженнями про Великий Злет Ластівок восени. Що ж, мабуть, це були одні з найбільш натхненних вихідних. Перебування в товаристві активних пластунок дало сили далі розвиватися, не зупинятися, а також вдалося віднайти для себе ще один сенс пластування – вдосконалюватися у курені поруч з тими, хто є прикладом, щоб потім самій бути прикладом. Казала Оксана Липова, що варто вибирати той старшопластунський курінь, з людьми якого ви невтомно хочете розвиватися, і робите це. Що можу сказати. Поруч з Ластівками, хочеться не лише вдосконалюватися, а літати! І про один з таких Злетів пишу.

Як тільки Ластівки вдосталь політають, вони разом збираються, щоб поділитися своїми здобутками та разом запланувати ще один політ на наступні півроку. Вражають краї та місця, де побували Ластівки, а ще більше –  що робили. Одні встигли будувати хати у східних областях країни, мандрувати, літати над Іспанією шляхом Якова, є що літають десь в теплих краях, а є й такі, у яких скоро буде ще одне маленьке ластів’ятко. Також на Злеті були і Пташечки, що дуже хочуть доєднатися до Ластівок і мають виконати спершу деякі завдання. Вони теж поділилися розповідями про свої весняно-літні мандри. Коли історії закінчилися, прийшла черга планувати наступний політ. Найкраще це робити своїм гніздом. Ластівчині гнізда оселилися у Тернополі, Вінниці, Чернівцях, та Івано-Франківську. Цікаво, що і у Львові, Києві, Харкові також живуть Ластівки і Пташки, та поки що у них немає свого гніздечка. Планували так, щоб цього разу літати ще вище і краще.

Наступний Злет не за горами, Ластівки вирушили у політ і я з ними” – кандидатка Софія Шимків.

ст. пл. Ольга Іщенко, Ls

 

Share This