“Бурлаки” як завше займаються своїм найбільшим замилуванням – мандрівництвом. Цього разу нам випало дослідити могутні гранітні масиви Високих Татр у Словаччині.

Разом з нашими улюбленими “Бунтарками” ми відвідали Скальнате Плесо та піднялися на Гунцовський Штіт, а наступного дня успішно здійснили сходження на найвищу вершину Словаччини і Карпат загалом – Герлаховський Штіт. І хоч морів по коліна, і річок по кістки там не було, туманна та дощова погода спробувала стати на заваді чудовій пригоді. Та примхи природи лише змусили нас проявити характер і впевнено рухатися вперед та вгору з мріями про заповітну вершину.

Непростий підйом та затяжний спуск, мокрі рукавиці та слизьке каміння сильно полоскотали наші нерви, однак після смачної вечері, марш Бурлак лунав на всю Словаччину, а емоційні розмови, жарти, та обговорення мандрівки не вщухали ще кілька годин.

Ходіть в гори та піднімайтеся на нові вершини, бо вони чекають, а чай з термоса там точно смачніший, ніж вдома, тим більше в компанії таких однодумців.

Джерело: Ватага Бурлаків, опис сходження

Share This