Українські скаути розповіли, що для них означає незалежність України

Понад 130 юних скаутів віком від 6 до 11 років майже з усієї України, які поїхали на відпочинок до одного з санаторно-оздоровлювальних комплексів у місті Острог Рівненської області, розповіли кореспондентам “5 каналу” про своє бачення незалежної держави, що її вирізняє з-поміж інших країн та передали найтепліші побажання військовим, які обороняють східні кордони України. А ще привітали всіх українців із Днем Незалежності. Як це було та які саме слова підібрали діти – дивіться у відео:

Як відомо, “Пласт” – це національна скаутська організація України, мета якої сприяти всебічному патріотичному самовихованню української молоді на основах християнської моралі та спираючись на ідейні засади організації.

Пластуни відзначилися тим, що брали активну участь у розбудові та захисті своєї держави, були активними учасниками Українського визвольного руху.

На таборі юні пластуни розвиваються через різноманітні пригоди. За підтримки дорослих волонтерів-пластунів, вони навчаються брати відповідальність за свою невелику групу, щоб згодом взяти відповідальність і за українське суспільство.

Share This