Про Пласт на Сході: Дмитро Калініченко, виховник пластового гуртка в Сєвєродонецьку

«Я вважаю, що потрібно служити Україні. Пласт — це організація, яка дає цю можливість, — Дмитро Калініченко, виховник пластового гуртка в Сєвєродонецьку (Луганська область).Відбулася певна трансформація, зміна мислення – з'явилося багато громадських організацій, з'явилися волонтерські рухи і сама країна зрозуміла, що потрібно щось робити, розвиватися, бо інакше просто не можна жити. І тому я вважаю, що саме на Сході України потрібно розвивати Пласт, і де, як не на Сході, Пласт є осердям української ідентичності»Підтримай розвиток Пласту на Сході та Півдні України: biggggidea.com/project/plast

Posted by Пласт – український скаутинг on Saturday, September 22, 2018

«Я вважаю, що потрібно служити Україні. Пласт — це організація, яка дає цю можливість», — Дмитро Калініченко, виховник пластового гуртка в Сєвєродонецьку (Луганська область).

Відбулася певна трансформація, зміна мислення – з’явилося багато громадських організацій, з’явилися волонтерські рухи і сама країна зрозуміла, що потрібно щось робити, розвиватися, бо інакше просто не можна жити. І тому я вважаю, що саме на Сході України потрібно розвивати Пласт, і де, як не на Сході, Пласт є осердям української ідентичності».

Підтримай розвиток Пласту на Сході та Півдні України:biggggidea.com/project/plast

Пласт – український скаутинг

Share This