З 3 по 5 травня на українській оселі Франкополя в Бельгії відбулося Свято Весни під назвою «Міссія: Відродження» зорганізоване Малою Пластовою Групою Бельгії. Цього року комендантом СВ був ст.пл. Юліан Матичак, СМ, який у свої булаві мав писарку ст.пл. Наталію Москаленко та бунчужного ст.пл. Нестора Матичака. До них долучилася фантастична команда тринацяти виховників.

На виконання місії по порятунку Планети, приїхало 47 учасників із Бельгії та Франції, які згодом розділилися на чотири геройські гуртки: Енергони, Флора і Фауна, Ресиклаж та Транспортери. Їхня місія була відродити Зелену Планету у різних сферах, в яких вона занепала за часи свого існування.

Учасники мали пізнавальні та практичні гутірки, які не тільки збагачували їхні знання з екології, але і вчилися вболівати, підтримувати та навіть визнавати поразки на вікторинах та міжсупергеройських іграх.

Перший день табору був дуже унікальним, адже робили ми руханку, коли надворі падав лапатий сніжок. Впродовж цілого дня погода змінювалася зі снігу в дощ, а із дощу в сонце і знову в сніг. Але на щастя героям «Міссії: Відродження» це не завадило вирушити на прогулянку до лісу за новими пригодами.  Впродовж цілого суботнього дня пластуни мали дуже насичену, веселу та пізнавальну програму.

Недільного ранку пластуни помолилися Молебень до Богородиці разом із отцем Русланом Піхом, радемптористом та настоятилем УГКЦ в Антверпені.
Пізніше продовжилася недільна програма, де учасники брали участь у теренові грі і мали можливість показати свої кмітливість у інтелектуальному змазі.
Програма тривала лише до обіду, адже тієї самої неділі учасники вирушили до своїх домівок та осередків.

Прощання із новими та старими друзями було дуже емоційним як і для молодших, так і для старших учасників Свята.
Щиро дякуємо нашим учасникам та гостям із Парижа, Лондона, Мюнхена, Брюсселя та Антверпена!
Вже в очікуванні нових таборів разом!

Скоб!
Готуйсь!

Фотоальбом зустрічі можна переглянути за цим посиланням.

Share This