Софія – організаторка таборів для дітей, чиї батьки загинули в АТО

Дівчата з куреня Спартанки за останні два роки організували 7 таборів для дітей, чиї батьки загинули в АТО, за підтримки Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе. І це тільки один курінь! Крім цього, було проведено ще десятки таких таборів іншими командами."Це те, що приносить невимовне задоволення, і пластуни – вони трішки одержимі часто. Волонтерство – це велика частина нашого життя, і нам подобається робити щось, що впливає загалом на соціум – на ситуацію в державі чи світі, приносити користь суспільству", – розповідає Sofiya Danylykha, одна з організаторок таборів для дітей, чиї батьки загинули в АТО.Для того, щоб започаткувати системну пластову діяльність у десятках міст на Сході та Півдні України, ми збираємо ресурси на Спільнокошті. Залишилося трохи більше доби, щоб підтримати нас: biggggidea.com/project/plast

Posted by Пласт – український скаутинг on Tuesday, October 16, 2018

Дівчата з куреня Спартанки за останні два роки організували 7 таборів для дітей, чиї батьки загинули в АТО, за підтримки Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе. І це тільки один курінь! Крім цього, було проведено ще десятки таких таборів іншими командами.

“Це те, що приносить невимовне задоволення, і пластуни – вони трішки одержимі часто. Волонтерство – це велика частина нашого життя, і нам подобається робити щось, що впливає загалом на соціум – на ситуацію в державі чи світі, приносити користь суспільству”, – розповідає Sofiya Danylykha, одна з організаторок таборів для дітей, чиї батьки загинули в АТО.

Пласт – український скаутинг

Share This