Ростислав Кубік — пластун зі Львова — нещодавно повернувся з Всесвітнього Економічного Форуму в Давосі, де був волонтером. Як знання, отримані в Пласті знадобилися йому на такій масштабній події, чому важливо було йому побувати на Відкритті українського дому в Давосі та про враження Ростислава, читайте нижче.

Економічний Форум у Давосі — це тиждень зустрічей, нетворкінгу, презентації від найкращих компаній та спікерів всього найкращого, що є в Україні для іноземних інвесторів. Це місце, де твориться майбутнє України.

Я планую продовжувати свою освіту за кордоном і участь в заході такого рівня значно збільшує мої шанси на прийняття в університет. Також тут можна отримати дуже хороші зв’язки для подальшої роботи й співпраці. Наприклад, я познайомився з одеськими бізнесменами, які фандрейзять багато коштів на соціальні проекти. Я бачу мережу людей, за допомогою яких можна реалізуватися самому й розвивати країну загалом.

Які навички, отримані в Пласті тобі найбільше знадобилися?

Я поїхав у Давос як волонтер від Української академії лідерства. Ми приїхали за тиждень до відкриття Економічного Форуму й, звичайно, ми готували це приміщення, декорували й монтували. Тому, тут знадобилася навіть піонірка й вміння працювати за будь-яких обставин. Безсумнівно, дуже потрібною була дисципліна, вміння комунікувати з людьми, а Пласт цьому прекрасно вчить.

Пластовий портал