Уже стало доброю традицією кожного року у переддень Різдваотримувати від українських пластунів вогник Вифлеємського Вогню,який є символом світла, миру та добра. І я із задоволенням беру в тому участь.Дякую пластунам за патріотичну позицію, за підтримку України як на міжнародній арені, так і всередині країни. Цього року Вифлеємський вогонь прибуває в абсолютно нових умовах. Постала автокефальна Православна Церква України. А на Різдво ми очікуємо отримання Томосу.Нехай світло цього вогню, запаленого на місці народження ІсусаХриста у Вифлеємі, принесе у кожну українську родину радість,наповнить новими надіями, зміцнить віру у незбориму силу правди та справедливості.

Posted by Петро Порошенко on Tuesday, December 18, 2018

«Уже стало доброю традицією кожного року у переддень Різдва отримувати від українських пластунів вогник Вифлеємського Вогню, який є символом світла, миру та добра. І я із задоволенням беру в тому участь.
Дякую пластунам за патріотичну позицію, за підтримку України як на міжнародній арені, так і всередині країни. Цього року Вифлеємський вогонь прибуває в абсолютно нових умовах. Постала автокефальна Православна Церква України. А на Різдво ми очікуємо отримання Томосу.
Нехай світло цього вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа у Вифлеємі, принесе у кожну українську родину радість,
наповнить новими надіями, зміцнить віру у незбориму силу правди та справедливості»,
— написав на своїй сторінці у фейсбук Президент України Петро Порошенко.

Петро Порошенко

Share This