З радістю знайомимо вас з історією, яку розповість сьогодні наша подруга Карина Івлєва: Чому я у Пласті?

Це питання задають мені багато друзів та знайомих, адже гроші за цю діяльність я не отримую.

Скажу так: не за все ми маємо отримувати гроші! Адже діяльність у Пласті – це волонтерство, відповідно і результат твоєї роботи тут оцінюється дещо інакше. Але спробую знайти більш детальну відповідь на це питання в ході моєї розповіді про те, як я долучилася до цієї організації.

Скажу відверто, перше моє знайомство з Пластом не викликало в мене великого захоплення, оскільки мене направили для проходження вишколу (тренінгу) від центру туризму. А перше враження, як і в багатьох людей, що не знайомі з діяльністю Пласту, було щось на кшталт «що це за секта?!»

Але це мене не зупинило! І в цьому є заслуга Тетяни Асадової, яка запросила прийти, подивитися і побачити все зсередини. Я погодилась, хоч і мала певні сумніви, чи зайде мені це все…

І понеслося: поїздки, вишколи, сходини, свята, заприсяження, пластова лілейка, яка бадьорить тебе і підштовхує до нових звершень!

Тож, вертаючись до питання мотивації, або просто відповіді на питання «Чому я у Пласті?», тепер всім друзям я сміливо можу сказати, що завдяки Пласту я розвиваюся як особистість, маю змогу постійно отримувати нові корисні знання та навички, які знадобляться в повсякденному житті, і маю змогу ділитися цими знаннями з юначками зі свого гуртка, для яких я маю бути взірцем!

Пласт для мене – це місце самовираження і розкриття нових талантів, про наявність яких я навіть не здогадувалася! Пласт дає можливість знайти однодумців та знайти друзів в різних куточках України, або навіть світу. Пласт відкриває очі на те, на що б ти ніколи не звернув увагу! Пласт вчить бути людиною!

Дякую тобі, Пласт, за таку можливість!

Джерело: Пласт Кривий ріг

Share This