🇺🇦 24 лютого ми рушили з нашою діяльністю. Разом з ZHP та ZHR допомагали поселенню тих, хто утікав до Польщі, спакували до війська членів нашої організації, які покинули своє мирне життя в Польщі, і пішли воювати, але основну діяльність зосередили на якісному забезпеченні українського війська.

Наші програмісти, науковці, психологи, філологи, менеджери, вишивальниці і дієтологи раптом почали ставати експертами з логістики, тонкощів прийому вантажів усіма видами транспорту, в тому числі паромом і літаками. А найважливіше – почали освоювати специфіку засобів особистого захисту, тактичної медицини та військового спорядження. Мами з немовлятами на руках приймають в себе вдома пачки написами «MILITARY», і кур’єри уже не дивуються.

Для нас якість стоїть на першому місці, бо від цього залежить життя! СИЛЬНО! КРАСНО! ОБЕРЕЖНО! БИСТРО! 110 років наше гасло вчить нас саме так ставитися до всіх поставлених перед нами завдань! Тоді коли «красно» – це не лише про естетичну красу, а про впорядкованість, про зручність, про високі вимоги до якості виконання. «Бистро» – це важливо, але після того, як «сильно», «красно» і «обережно».

На жаль, у нас часом бракує сил, щоб зробити якісні фото, вчасно опублікувати фото та відео звіти, але зараз ми почнемо це робити! Дякуємо вам, що розумієте та чекаєте!

Остання наша зосереджена дія – тактичні аптечки. Такого якісного готового рішення на ринку нема, тому ми вирішили зробити самі. Кожна деталь замовлена з різних країн, ретельно вибрана, перевірена. Спільно з UKRAINA POMAGAMY ZBIÓRKA MEDYCZNA, Kuba Głuch та Maja Zubrycka організували правильне пакування цих аптечок, а заодно проведено інструктаж, як і чим з того всього можна користуватися. На сьогоднішній день складено і відправлено 100 аптечок.

Дякуємо нашим помічникам та жертводавцям, зокрема, ZHP Chorągiew Warmińsko – Mazurska im. Grunwaldu, Wojciech Dąbski, Cifers Foundation, Rytm i Melodia Szkoła Muzyczna, пан Микола Буцяк з друзями.

Особиста подяка пластунам, які взяли в цьому активну участь: Bogdan Sadovyi, Igor Mryczko, Ołena Bodnar-Potopnyk.

Джерело

Share This