Майкл Щур підтримує Пласт

"Пласт – це дуже просунутий дитячий садочок і школа, який помагає дітям отримувати дуже круті навики. Це ж не просто бігати по лісу, це вирішування проблем, це менеджити проекти – це найголовніше", – вважає Майкл Щур, ведучий Телебачення Торонто."Якщо би переді мною стояло завдання вирішити якийсь проект із дітьми – я би вибрав пластунів. Тому що я впевнений, що вони навіть із нульовим досвідом візьмуть це і зроблять, навіть якщо в них не буде з чого це зробити. І тому я думаю, що Пласт – це дуже круто для дітей".Допоможи дітям на Сході та Півдні України отримати навики для життя: biggggidea.com/project/plast/

Posted by Пласт – український скаутинг on Thursday, July 5, 2018

«Пласт — це дуже просунутий дитячий садочок і школа, який помагає дітям отримувати дуже круті навики. Це ж не просто бігати по лісу, це вирішування проблем, це менеджити проекти — це найголовніше”, — вважає Майкл Щур, ведучий Телебачення Торонто.

«Якщо би переді мною стояло завдання вирішити якийсь проект із дітьми — я би вибрав пластунів. Тому що я впевнений, що вони навіть із нульовим досвідом візьмуть це і зроблять, навіть якщо в них не буде з чого це зробити. І тому я думаю, що Пласт — це дуже круто для дітей».

Допоможи дітям на Сході та Півдні України отримати навики для життя:biggggidea.com/project/plast/

Пласт – український скаутинг

Share This