Від першого дня повномасштабного вторгнення російських військ в Україну ми почали нашу діяльність. Сьогодні ми маємо більше сотні волонтерів у різних містах Польщі. Щодня забезпечуємо збір, сортування, закупівлю та передачу ліків і засобів особистого захисту для наших воїнів.

Саме на цьому зосередили нашу діяльність. Це високоспеціалізовані ліки, укомплектовані аптечки, тиснучі пов’язки, рації, шоломи, бронежилети, маскувальні сітки тощо. У деяких осередках провадяться заняття з дітьми на тему війни.

Ми робимо багато, проте, як і кожному, здається, що замало. З огляду на безпеку наших перевезень та наших волонтерів ми не публікуємо у широкий загал точні кількості та якісні показними тактичних і медичних засобів. Але якщо вам цікаво, куди пішли гроші, які ви нам переслали, напишіть до нас і ми вам дамо більш детальну відповідь.

Дехто з наших пластунів повернувся до України та вступив у лави ЗСУ. Молимося і надіємося на нашу швидку перемогу, на збереження якнайбільшої кількості життів.

Висловлюємо подяку кожному, хто довірив нам свої кошти для закупівлі необхідних речей на фронт. Разом з тим безмірно вдячні польському народу, який так віддано допомагає українцям, які потребують тимчасового притулку на теренах Польщі.

Боже, Україну бережи!
Слава Україні!
Героям Слава!

Джерело: Пласт Польщі

Share This