24 лютого 2022 року серце усіх українців в Україні та поза її межами завмерло. Лютий ворог підло напав на мирну квітучу Україну. В той момент, коли українці ще спали, росія почала обстрілювати житлові будинки столиці та інших міст нашої рідної держави. Так почалась страшна війна.

Проте український народ – це народ сміливих і вільних людей. Патріотизм українців в такі моменти стає ще виразнішим та міцнішим. Незламність духу і свободолюбивість стали опорою в боротьбі з ворогом. Українці по всьому світу активно взялись боронити свою країну. Серед перших активізувались і осередки Пласту у світі. Як і 100 років назад, пластуни – патріоти своєї держави, для яких фундаментальними є віра, правда, Україна, вірно служать своїй Батьківщині, де б вони не були.

Осередок Пласту на Кіпрі теж швидко відреагував на страшні події в нашій державі і оперативно почав допомагати налагодженню діяльності української діаспори. Зокрема, пластуни активно долучились до мобілізації зусиль громади, координації мітингів, допомоги переселенцям та українцям, які вимушено залишились на Кіпрі.

Ми, українські пластуни, впевнені, що перемога України вже близько. Ми маємо вистояти, ми маємо перемогти це Зло і маємо допомогти Україні розквітнути знову. А до моменту перемоги ми будемо допомагати, підтримувати і розвивати українську громаду на Кіпрі, ми і надалі проводитемо мирні, освітні, культурні події і мітинги у різних містах осторова, і точно зробимо все, що в наших силах, щоб наблизити нашу Перемогу. Ми – українці! Слава Україні!

Для кращого інформування, ефективного нетворкінгу, а також для участі в майстер-класах, ватрах, зустрічах – підписуйтесь на офіційну сторінку Пласту Кіпру.

І для осіб, які вимушено покинули Україну, або залишились на Кіпрі, спільними зусиллями волонтерів Кіпру створено сторінку.

Тримаймося, все буде Україна!

Share This