Сьогодні завершився конкурс на посаду художнього керівника-директора львівського драматичного театру ім. Лесі Українки, згідно з результатами якого новою очільницею театру стала Ольга Пужаковська (Мухіна). Недовіра до молодих жінок на керівних посадах та опір старої системи все ж не завадили Олі виграти незалежний конкурс.

“Для мене це виклик, але я усвідомлюю всю відповідальність. Впевнена, що буду доброю керівничкою цього театру. Я володію всіма необхідними знаннями та навичками управління сучасним театром. Поміж тим знаю, що завжди залишатимусь командним гравцем і спільно з колективом творитиму комфортне місце для роботи та творчості” – розповіла Оля одразу після обрання директоркою.

Курінь “Літавиці”. Оля – посередині.

Першого ж дня в театрі у мене з’явилася мрія зробити це місце прекрасним та потужним сучасним театром.

Перше портретне фото новоспеченої директорки 🙂

 

“З березня цього року я працювала головною адміністраторкою театру. Уже кілька років я мрію створити сучасний театр і бачу, що таким може стати театр Лесі. Я знаю ресурси цього театру, знаю, як він функціонує, знаю, на що здатен його художній колектив. Окрім того, я маю значний досвід організації театральних подій: від воркшопів і постановок до міжнародного фестивалю. Особливою перемогою для мене сьогодні є те, що ми змогли перебороти стереотипи щодо молодих жінок на керівних посадах”.

Оля пластує з 2000 року. Розпочала пластування в станиці Рахів у гуртку “Орхідеї”. З 2011 року належить до куреня старших пластунок “Літавиці”. З 2012 року є менеджером проектів «Мистецька майстерня Драбина», з березня до червня 2017 року – головний адміністратор театру ім. Лесі Українки, працювала головною спеціалісткою відділу культури по охороні об’єктів культурної спадщини Рахівської райдержадміністрації.

Мандрівка рахівських пластунів до Львова. Оля – справа.