Українські скаути-пластуни доставили Вифлеємський Вогонь Миру до району проведення Антитерористичної операції. Старший пластун Олег Вдов’як, пластун сеніор Роман Орищенко (обоє є членами пластового куреня “Орден Залізної Остроги”)  та його син Андрій сподіваються протягом новорічних і Різдвяних свят пронести вогонь майже по всій лінії зіткнення та передати всім підрозділам і з’єднаннями, що на даний час боронять Україну від російської навали. Як проходить ця акція можна побачити і прочитати у повідомленнях прес-центру Штабу АТО, в новинних сюжетах національних телеканалів та на сторінках хлопців у соціяльних мережах.

Андрій Орищенко — пластун-юнак, який замість відпочинку під час канікул допомагає батькові-пластуну передавати Вифлеємський Вогонь Миру захисникам України на передовій. Каже, що набирається енергетики від бійців і вже переконався, що вони є справжніми патріотами.

Вашій увазі декілька сюжетів про цю направду безприкладну акцію:

 

Українські скаути-пластуни доставили Вифлеємський Вогонь Миру до району проведення Антитерористичної операції. Протягом новорічних і Різдвяних свят вогонь буде пронесено майже по всій лінії зіткнення та передано всім підрозділам та з’єднаннями, що на даний час боронять Україну від російської навали.

Cвітло Вифлеємського Вогню сяє на Донбасі

На Донбасі сяє світло Вифлеємського ВогнюУкраїнські скаути-пластуни доставили Вифлеємський Вогонь Миру до району проведення Антитерористичної операції. Протягом новорічних і Різдвяних свят вогонь буде пронесено майже по всій лінії зіткнення та передано всім підрозділам та з’єднаннями, що на даний час боронять Україну від російської навали.

Posted by Прес-центр штабу АТО on Sunday, December 24, 2017

 

Волонтери передали захисникам Луганщини Вифлеємський вогонь миру

Передріздвяна традиція розповсюджувати Вифлеємський Вогонь Миру триває в районі проведення Антитерористичної операції. Пластуни та волонтери передали військовослужбовцям оперативно-тактичного угруповання “Луганськ” священний вогонь та домашні смаколики до святкового столу.

Волонтер Роман Орищенко разом із сином Андрієм не приховують свого захоплення від спілкування із захисниками України на передовій.

– Ми передали військовослужбовцям гірсько-штурмової бригади Вифлеємський вогонь. Кожного року перед Різдвом Христовим австрійські скаути привозять священний вогонь до Європи та вручають пластунам. Вони ж передають його в усі Собори Києва, в державні та урядові установи. Але найбажанішим було передати його воїнам на передову, які боронять цей мир, та привітати їх із Новорічними та Різдвяними святами, – розповів Роман Орищенко.

Волонтери розуміють, що під час свят військовослужбовці перебуватимуть на бойових позиціях, захищатимуть Україну. 
– Із теплом та вдячністю від українського народу передаємо Вифлеємський Вогонь Миру в підрозділ, щоб на Святу вечерю наші військові змогли запалити свічку. Нехай цей вогонь слугуватиме захистом від усього лихого, – додав Андрій Орищенко.

На закінчення зустрічі волонтери передали нашим захисникам домашні смаколики. Побажання ж єдине та незмінне: повертатися до своїх домівок із перемогою!

Андрій – пластун-юнак, який замість відпочинку під час канікул допомагає батькові-пластуну передавати Вифлеємський вогонь миру захисникам України на передовій.Каже, що набирається енергетики від бійців і вже переконався, що вони є справжніми патріотами.Увага! Сюжет частково російською мовою, оскільки це сюжет Інтера.

Posted by Олег Вдов'як on Thursday, December 28, 2017

***
Напередодні великих свят, Католицького Різдва та Новорічних свят, групою волонтерів від громадської організації «Пласт» організовано передачу Вифлеємського вогню миру військовослужбовцям які виконують завдання у зоні проведення Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей. 25.12.17 року передача Вифлеємського вогню відбулась для особового складу 1 окремої танкової Сіверської бригади.

 

Захисникам Попасної (Луганська область) пластуни передали Вифлиємський вогонь миру!

Столичні пластуни, які вже другий тиждень передають Світло миру на передовіпозиції української армії на Сході України, сьогодні заїхали на крайні блокпости поблизу міста Попасна, що на Луганщині.

“Ми вдячні воякам за те, що обороняють нашу державу від агресора. Та для того, аби вони відчули домашній затишок і тепло, ми приїхали сюди, на передову”, – каже наймолодший учасник пластової делегації, юнак Андрій Орищенко.

ВВМ 2017 поблизу Попасної

Захисникам Попасної (Луганська область) пластуни передали Вифлиємський вогонь миру!🔥Столичні пластуни, які вже другий тиждень передають Світло миру на передові позиції української армії на Сході України, сьогодні заїхали на крайні блокпости поблизу міста Попасна, що на Луганщині."Ми вдячні воякам за те, що обороняють нашу державу від агресора. Та для того, аби вони відчули домашній затишок і тепло, ми приїхали сюди, на передову", – каже наймолодший учасник пластової делегації, юнак Андрій Орищенко.Сюжет: 5 канал

Posted by Вифлеємський вогонь миру on Thursday, December 28, 2017

Відеосюжети: 5 канал, Інтер

Share This