Ольга Герус на 5 каналі

– Пласт – це додаткова школа, чи що?- Це додаткова школа життя.Голова Пласту Ольга Герус завітала на 5 канал, щоб розповісти про розвиток Пласту і кампанію на Спільнокошті, а заодно й відповіла на каверзні питання, які їй ставив Роман Чайка.Розмова тривала майже півгодини, тож із дозволу 5 каналу ми публікуватимемо для вас найцікавіші фрагменти частинами. Для початку – про те, чим Пласт в Україні відрізняється від Пласту в Аргентині (крім акценту 😄) та чого ж вчить український скаутинг.Підтримайте розвиток Пласту на Спільнокошті: biggggidea.com/project/plast

Posted by Пласт – український скаутинг on Tuesday, June 12, 2018

Ольга Герус про Пластовий Закон

"А якщо пластун порушив один із пунктів Пластового Закону, то що?" – питає Роман Чайка.Відповідь на це та ще більш каверзні питання дає Голова Пласту в Україні Ольга Герус в ефірі 5 каналу.

Posted by Пласт – український скаутинг on Sunday, June 17, 2018

Голова Пласту на 5 каналі

"А що ви відповісте носіям стереотипів, які говорять, що пластуни – це юні бандерівці?" – наступне каверзне питання, яке Голові Пласту поставив ведучий 5 каналу Роман Чайка. Що відповіла Ольга Герус – дивіться у відео.

Posted by Пласт – український скаутинг on Monday, July 2, 2018

Мусульмани в Пласті

"А чи можуть бути буддисти чи мусульмани в Пласті?" – цікавиться Роман Чайка. Відповідь – у відео.

Posted by Пласт – український скаутинг on Monday, July 9, 2018

Різноманіття в Пласті

"У Пласті є дуже велика сила різноманітності" – Голова Пласту Ольга Герус. Про яку саме різноманітність – дивіться у відео 5 каналу.

Posted by Пласт – український скаутинг on Tuesday, July 17, 2018

– Пласт – це додаткова школа, чи що?
– Це додаткова школа життя.

Голова Пласту Ольга Герус завітала на 5 канал, щоб розповісти про розвиток Пласту і кампанію на Спільнокошті, а заодно й відповіла на каверзні питання, які їй ставив Роман Чайка.

Розмова тривала майже півгодини, тож із дозволу 5 каналу ми публікуватимемо для вас найцікавіші фрагменти частинами. Для початку – про те, чим Пласт в Україні відрізняється від Пласту в Аргентині (крім акценту ) та чого ж вчить український скаутинг.

(Далі буде – слідкуйте за оновленнями сторінки)

Підтримайте розвиток Пласту на Спільнокошті:biggggidea.com/project/plast

Пласт – український скаутинг

Share This