Youth camp 2018-19

(клікніть на фото, щоб переглянути альбом)

У грудні-січні 2018-19 року було організовано три табори. Один табір Пласту біля річки Коло поблизу Сіднея, який зібрав близько 80 людей. Інший, пластовий табір, Сокіл, поблизу Джилонґа у Вікторії відвідало 150 гостей.

Молодіжна організація СУМ (Союз Української Молоді) таборувала у Бакстоні поблизу Марисвілю у Вікторії. Його відвідало близько 230 відпочивальників. На цей табір з’їхалися родини з різних штатів, зокрема Західної та Південної Австралії, Квінсленда, Нової Валії та, звичайно ж, Вікторії.

О. Олег Стефанишин був капеланом на пластовому таборі біля річки Коло. О. Андрій Микитюк служив на пластунському Соколі. Владика Петро Стасюк провів чотири дні у Бакстоні та один день на Соколі.

Ці табори є дуже важливим заходом для зміцнення нашої громади. На них  наші діти зав’язують міцну дружбу.

Старші учасники табору допомагають в його організації та проведенні, тут зміцнюються стосунки між родинами, що робить нашу українську громаду сильною. Табори створили прекрасну атмосферу для завершенням Року Молоді.

Присутність капеланів на таборах дала можливість кожному зустрітися з ними та поговорити за кавою. Учасники під час групових занять з різними наставниками мали змогу поділитися своїми думками на тему віри та культури.

Табори 2018-19 року стали справжнім благословенням для усіх учасників та допомогли молоді розвинути свої лідерські навички та витривалість. Ми дякуємо та вітаємо керівників обох організацій за підготовку таких чудових програм для молоді. Табори створили прекрасну атмосферу для завершенням Року Молоді.

Владика Петро Стасюк

 

Larissa Radion — Пласт – Австралія

Share This