16-17 жовтня 2021 у Мюнхенi відбулася Рада європейського гуртка куренів ч.20 УСП та ч. 38 УПС “Лісові Мавки”. Її учасницями стали Лісові Мавки з Німеччини, Австрії, Франції, Нідерландів та Бельгії.

Європейський гурток Лісових Мавок діє вже близько року, і через неможливість потрапити на цьогорічну Курінну Раду, що відбувалася у той самий день у Філадельфії – через санітарні обмеження – вирішили провести Раду у Мюнхені.

Рада розпочалася у феєричному Німфенбурзькому парку з відкриття, яке провела гурткова пл. сен. Діяна Франкевич. Після того, за дружнім обідом на відкритому повітрі, відбулося обговорення наших поточних справ та майбутньої діяльності. Були обговорені результати онлайн e-Купала, що проводилося для УПЮ Європи наприкінці минулого червня.

Пізніше ввечері вдалося приєднатися онлайн до Ради, що відбувалася у Філадельфії, та зустрітися, хоч навіть і віртуально, з Мавками за океаном та з України. Обговорювалися різноманітні важливі теми, зокрема 75-річчя куреня УСП, яке припадає на 2022 рік.

Найбільш магічною частиною Курінної Ради стало переведення обрядів прийняття нових кандидаток до куреня та підвищення ступенів, які проходили як на прекрасній осінній природі, так і онлайн. Цей вікенд був неймовірною нагодою нарешті, після довгої перерви у офлайн-зустрічах, зібратися разом та спільно провести вікенд, спілкуючись та більше дізнаючись одна про одну при неформальному спілкуванні. І хоч європейські Мавки роз’їхалися після Ради по своїх країнах, але наповнені мавчиною енергією та бажанням продовжувати активну діяльність на місцях.

Маючи тему Лесі Українки «Лісова пісня», Лісові Мавки займаються фольклором та збереженням народних традицій та мистецтва, і ведуть та беруть участь у виховній та адміністративній праці у своїх пластових осередках, у США, Канаді, Україні, Великобританії, Німеччині, Франції, Бельгії, Нідерландах, Австрії та Польщі. Щоб дізнатися більше про Лісових Мавок та наших ініціатив, слідкуйте за нашими сторінками у Facebook тут і тут та Instagram тут і тут.

Матеріал:  ст.пл. Оленка Бондар

Share This