Булава ГБ УСП подає до відома усім старшим пластунам, що наступний Загальний З’їзд Уладу Старших Пластунів (ЗЗ УCП) відбудеться в середу, 2-го листопада, в рамках Зборів Конференції Українських Пластових Організацій (КУПО), котрі відбуватимуться від 31-го  жовтня до 3-го листопада 2019 року в Німеччині у місті Pullach, що біля Мюнхену, на території молодіжного центру освіти Burg Schwaneck.

Для організації та проведення Загальний З’їзду ГБ УСП оголошує створення підготовчих комісій, а саме:

  • Резолюційної,
  • Номінаційної.

Кожна комісія повинна складатися з 3-5 членів. До праці в комісіях просимо зголосити свою готовність:
Резолюційна Комісія:
ст. пл. вірл. Калина Дурбак, Кн. kalynochka@gmail.com

Номінаційна Комісія:
ст. пл. Тетяна Лущенко, Гр. luchtchenko@gmail.com


Проекти резолюцій слід надіслати до голови комісії до 21-го серпня 2019 р. Резолюційна Комісія розгляне всі пропозиції і проголосить усі намічені резолюції до 1-го вересня 2019 р. для дискусії та обговорення. У часі ЗЗ УCП вчасно подані резолюції розглядатимуться першими, а спізнені будуть розглянуті в порядку поступлення і тільки в рамках виділеного часу.
При поданні номінантів до нового складу ГБ УСП слід подати пластовий життєпис та фотографію номінанта, а також вказати на яку посаду номінується (головний/а булавний/а УСП, застуник, писар). Реченець подань до Номінаційної Комісії є 1-го вересня 2019 р. 
Ваc чекає цікава і кориcна праця у покращенні роботи УСП – не будь байдужим!
Програма ЗЗ УCП укладається і буде розміщена на мережевій сторінці КУПО незабаром. Булава ГБ УСП радо прийме думки на теми, котрі можна долучити до програми.
Право голосу на ЗЗ УCП мають усі старші пластуни (дійсні члени), з тим, що вони мають полагоджені свої членські внески і здані звіти країв (до яких належить старший пластун чи пластунка).
Просимо поширити ці інформації через членство у Ваших краях, куренях та осередках праці.
До зустрічі на Загальний З’їзді УСП!

 

СКОБ!

ст.пл. Наталя Зелінка

Головна Булавна УСП
Share This