23 липня 2019 р. Б.

Обіжник про Велику Раду УПС 2019

Дорогі Друзі і Подруги, запрошуємо вас всіх до участі в наступній Великі Раді УПС, яка відбудеться 1 листопада з 9:30 по 13:00 (попередньо).

Велика Рада УПС відбувається в рамках 20-х Зборів КУПО, які проходитимуть від 30-ого жовтня до 3-ого листопада в Німеччині у місті Pullach, що біля Мюнхену, на території молодіжного центру освіти Burg Schwaneck. Для організації та проведення Великої Ради УПС, Булава УПС оголошує створення підготовчих комісій, а саме: Резолюційної, Номінаційної та Верифікаційної. Для праці в комісіях просимо вас  зголоситися до голів комісій:

Резолюційна Комісія: пл. сен. Марко Чуквінський, ЧМ (117marko@gmail.com)
Номінаційна Комісія: пл. сен. Уляна Кульчицька, Гр. (Ukulchytska@gmail.com)
Верифікаційна Комісія: пл. сен. Юлія Зубенко, Бурх. (julia.zubenko@web.de)

Реченці

Резолюції слід надіслати голові комісії до 1-го серпня 2019 р. Резолюційна Комісія розгляне пропозиції і подасть усі намічені резолюції до 1-го вересня 2019 р. для дискусії та обговорення членством. У часі Великої Ради резолюції, які будуть подані до реченця, розглядатимуться першими, всі інші будуть розглянуті в порядку поступлення і тільки в рамках виділеного часу.

Номінації до наступної Булави Головної/-го Булавної/-ого УПС слід подати до Номінаційної Комісії не пізніше 1-го вересня 2019 р. Булава ГБ УПС складається з Головної/-го Булавної/-ого, Заступника, писаря та членів.

 

Програма Великої Ради ще доповнюється і узгоджується, а тому її буде  оприлюднено згодом. Булава УПС радо прийме пропозиції на теми, які можна долучити до програми.

Право голосу на Великій Раді Уладу Пластового Сеніорату мають усі дійсні члени УПС особисто, або через повно-власників, якими можуть бути тільки дійсні члени УПС. Одна сеніорка/один сеніор, окрім власного голосу, може мати найбільше три повновласті.

Для участі у Великій Раді УПС вам слід зареєструватися як учасники КУПО. Інформація та реченці щодо зголошення вам надійдуть окремо від оргкомітету КУПО. Оплата участі в КУПО й відповідно у Великій Раді УПС складає 45 евро за день (участь і харчування) або 90 евро за день (участь, харчування та нічліг).

Просимо поширити цей обіжник серед членства УПС у ваших краях, куренях та осередках праці.

Вся інформація про 20-ті Збори КУПО та Велику Раду УПС 2019 оприлюднена на мережевій сторінці ГПБ.

До зустрічі на Великій Раді УПС!

СКОБ!

пл. сен. Рома Зубенко, Гр.,

Головна Булавна УПС

 

Share This