Автор: видання Чорноморської ради

Мова видання: українська

Кількість сторінок: 400

Рік видавництва: 2015

Опис:  “Чорноморська Мудрість” є виданням Чорноморської Ради, яка лучить чотири пластові морські курені, а саме: 40-ий Курінь УПС “Чорноморські Хвилі”, 16-ий Курінь УСП “Чорноморські Хвилі”, 10-ий Курінь УПС “Чорноморці” і 25-ий Курінь УСП “Чорноморці”. Завданням Чорноморської Ради є координувати дії морських куренів УПС і УСП “Чорноморців” та “Чорноморських Хвиль”, бути духовними батьками усіх морських пластунів та пластунок.
Зміст “Чорноморської Мудрости” охоплює устроєво+організаційні дані, історію куренів та їхні звичаї, традиції і осяги. “Чорноморська Мудрість” є довідником цих чотирьох морських
куренів впродовж їхнього існування. Попереднє видання “Чорноморської Мудрости” побачило світ у 1984 р. Теперішнє виходить з нагоди ювілею 100-ліття Пласту та 85-ліття Морського Пластування. “Чорноморці” і “Чорноморські Хвилі” вложили багато праці і труду для розвитку пластової організації і, зокрема, упровадження морського пластування як окремої ділянки пластової виховної програми.
Сподіваємося, що “Чорноморська Мудрість” буде служити Вам як джерело інформації про ці морські курені, буде корисною у Вашій праці для добра Пласту і України.
СКОБ! Доброго Вітру!

Share This