18 листопада 2021 року пластовий осередок у Фінляндії відзначив три роки від започаткування своєї діяльності.

Усе почалось з презентації Пласту у Гельсінкі 18 листопада 2018 року для місцевої громади українців. Ця презентація відбулась за сприяння Посольства України у Фінляндії та Товариства Українців Фінляндії. А від Пласту учасниками були: на той час – діловод розвитку Пласту у світі пл.сен. Ростислав Добош, ЦМ, пл.сен. Андрій Ребрик, ЦМ, ст.пл. Уляна Вашкурак, ст.пл.скоб Данило Максимчук (Австрія) та юначка Марта Добош (Станиця Львів).

Відтак активну роботу щодо організації та проведення сходин, а також адміністрування нового осередку – нової пластової групи у Фінляндії взяла на себе пл.сен.прих. Надія Максим’юк. Подруга Надя сама відбула та залучила ще кількох батьків до участі у міжкрайових вишколах виховників УПН та пташат (онлайн), що їх організував та провів Координаційний Центр пластових осередків у Европі у 2020 та 2021 роках.

Попри два “ковідні” роки в осередку активно діє новацтво. За останній рік пластуни Фінляндії провели Свято Весни, взяли участь у турнірі з футболу до 30-річчя Незалежності України провели Пластовий ярмарок тощо.

Вітаємо пластовим Готуйсь! та СКОБ! усіх тамтешніх пластунів і дякуємо голові осередку, батькам, виховникам та всім небайдужим пластовим приятелям за ту працю, яку вони вкладають для справи Українського Пласту!

За новинами Пласту з Фінляндії можете стежити за цим посиланням

Share This