На фото — пластун-сеніор Євген Завгородній зі своїм пластовим гуртком “Сталеві Круки”. Історія Євгена надихає, розповідаємо ⚜️

Євген (пластове псевдо Мангуст) приєднався до Пласту в 2015 році, після того як повернувся зі Сходу. Євген зрозумів, що потрібно активно включатися у виховання молоді, інакше є ризик втратити державу.

За фахом Євген — юрист з двадцятирічним стажем на державній службі. Працював в органах юстиції, правоохоронних органах, Адміністрації Президента та НАБУ, має три вищі освіти (крім юриспруденції, ще фінанси та державне управління). Ви лише уявіть, які цікаві заняття проводить Євген для юнаків!

До речі, друг Мангуст не просто приєднався до Пласту. У Броварах, де Євген живе з дружиною Юлею, у 2015 році Пласту не існувало. Тож подружжя Завгородніх, разом з іншими ініціативними броварчанами, заснували пластовий осередок з нуля. Кваліфікаційний тренінг, перші юнацькі гуртки та заняття… Зараз Бровари — найчисельніша станиця в Київській області (Київ не рахуємо, з адміністративних міркувань 🙈).

Крім виховної роботи, Євген є фінансовим директором у броварському осередку (по-пластовому: скарбник) та відповідає за облік пластунів-сеніорів по всій Україні. І все це робить на волонтерських засадах 💪

На питання, що його надихає в Пласті, Євген відповідає: «Коли я бачу, як мої хлопці мужніють, міняються, зростають над собою — це приносить величезне задоволення і відчуття долученості до позитивних змін».

Ви також можете долучитись до позитивних змін, підтримавши Пласт

Джерело: Пласт – український скаутинг

Share This