Пласт святкує 108-ліття під гаслом “Горю грою!”. Слова підтримки для Пласту від визначних українців.

Вітання від пластунів з Франції

Вітання з 108 річницею Дня першої пластової присяги!

СКОБ, друзі та подруги!Пластова Група Франції вітає усіх зі 108-ю річницею Першої Пластової Присяги.

Posted by ПЛАСТ – французький осередок / Plast – scouts ukrainiens de France on Sunday, April 12, 2020

*

Вітання пластунів з Нідерландів

Пласту 108 років! Многая літа!

Пласту 108 років! Многая Літа!

Posted by Пласт в Нідерландах on Sunday, April 12, 2020

*

Posted by PLAST GB Ukrainian Scouting Organisation in Great Britain on Saturday, April 11, 2020

*

Привітання пластунів з Бельгії

Вітання Пласту Бельгії із 108 річницею ДППП!(День першої пластової присяги)Вітаємо вас наші дорогі пластуни, пластприят і друзі пласту! ❤️

Posted by Пласт Бельгія – Oekraïense scouts in België on Saturday, April 11, 2020

*

пл.сен. Денис Угрин, ВБ, дитячий лікар-психіатр, Лондон, Великобританія

*

Акторка та режисерка Ірма Вітовська

Ірма Вітовська привітала Пласт із 108-літтям

Вже завтра Пласту виповниться 108 років. До привітань приєдналася акторка й продюсерка Ірма Вітовська. “Я дуже рада, що мій син долучений до цієї організації”, — каже Ірма й радить батькам долучати своїх дітей до Пласту. З кожним роком кількість пластових осередків і пластунів зростає, що не може нас не тішити. Так, в Україні вже понад 9 тисяч пластунів у 146-ти осередках. Проте, ще не всі діти мають змогу бути долученими до нашої організації. Ви можете допомогти надати можливість відчути “велику гру”, підтримавши нас: https://is.gd/plast_donate_ua Якщо ви також хочете привітати Пласт:👉 записуйте відеопривітання або пост-привітання 👉 публікуйте у своїх соцмережах👉 тегайте нашу сторінку або надсилайте нам.Підтримуйте Пласт — підтримуйте розвиток України!

Posted by Пласт – український скаутинг on Saturday, April 11, 2020

*

Пластун-сеніор Роман Ващук, ЛЧ, дипломат, Канада

Привіт з #Канада для пластунок і пластунів цілого світу, а зокрема #Україна, з нагоди 108 річниці першої пластової присяги!Пластування тепер перейшло в онлайн, створюючи нові можливості обмінів ідеями, вмілостями та настроями у нашому дуже вже глобальному пластовому товаристві.Але матеріяльні потреби залишилися, зокрема в карантинній Україні, де традиційне коло приятелів Пласту всі свої волонтерські зусилля тепер спрямовує на нагальні противірусні проєкти.А лет крил скоба з прицілом на майбутнє Пласт – український скаутинг треба підтримати. Тому: donate.plast.org.ua або через свою крайову організацію. І надалі бути завжди доброї гадки!Ваш друг,пластун сеньйор Роман Ващук, Лісовий ЧортТоронто (екс-Київ)

Posted by Roman Waschuk on Friday, April 10, 2020

*

Сергій Жадан, письменник, поет, Харків, Україна

Сергій Жадан привітав Пласт із 108-літтям

12 квітня Пласт відсвяткує свій 108-й день народження. До привітань Пласту приєднався Сергій Жадан!“Пластуни завжди вірять у краще, завжди готові підтримати одне одного, завжди готові триматися і впевнено дивитися в майбутнє”, — каже Сергій.Саме так усе і є. Ми і далі: впевнено проводимо наші заняття (лише тепер в онлайні), готуємося до таборового літа (лише цього разу робимо це максимально гнучко), продовжуємо розвиватися організаційно та залучати нових волонтерів до організації. Усе це допоможе Пласту стрімко рости у майбутньому. Більша кількість свідомих громадян робитимуть Україну та світ довкола кращими.До речі, у Харкові, де живе Сергій Жадан, активно розвивається осередок Пласту. Посприяти розвитку Пласту та України можете допомогти і ви: https://is.gd/plast_donate_org_uaЯкщо ви також хочете привітати Пласт:👉 записуйте відеопривітання або пост-привітання 👉 публікуйте у своїх соцмережах👉 тегайте нашу сторінку або надсилайте нам.Підтримуйте Пласт — підтримуйте розвиток України!

Posted by Пласт – український скаутинг on Thursday, April 9, 2020

*

“З Пласту виходять дійсно хороші, свідомі, дуже порядні та видатні українці”, — каже Сергій Притула. Пане Сергію, ми вже 108 років працюємо над цим. І надалі виховуватимемо свідомих українців 💪

Сергій Притула привітав Пласт із 108-літтям

Із 108-літтям Пласт привітав Сергій Притула!“З Пласту виходять дійсно хороші, свідомі, дуже порядні та видатні українці”, — каже Сергій. Пане Сергію, ми вже 108 років працюємо над цим. І надалі виховуватимемо свідомих українців 💪Щоб вплив нашої організації був потужнішим, нам потрібно розвиватися. З початком карантину ми перевели наші заняття в онлайн і скасували усі події, які не змогли проводити онлайн. Проте карантин завершиться і працювати для кращого майбутнього України ми не припинимо. Пласту потрібно і далі розвиватися організаційно, розширюватися у містах, де нас поки немає, знаходити нових повнолітніх волонтерів, які займатимуться з дітьми. Для цього Пласт потребує підтримки.Ваша допомога сьогодні дасть серйозний поштовх Пласту у майбутньому у цей непростий час: https://is.gd/donate_plast Якщо ви також хочете привітати Пласт:👉 записуйте відеопривітання або пост-привітання 👉 публікуйте у своїх соцмережах👉 тегайте нашу сторінку або надсилайте нам.Підтримуйте Пласт — підтримуйте розвиток України!Сергій Притула – офіційна сторінка

Posted by Пласт – український скаутинг on Tuesday, April 7, 2020

*

Журналістка Яніна Соколова привітала Пласт і закликала українців підтримати організацію.

“Я хочу, щоб діти у Пласті розуміли, що їх підтримують їхні земляки. Я хочу, щоб Пласт став нормою, а не виключенням”, — каже Яніна.

Яніна Соколова привітала Пласт із 108-ю річницею

За шість днів Пласт святкуватиме 108-ліття. І вже зараз ми почали отримувати вітання та слова підтримки. Yanina Sokolova привітала Пласт і закликала українців підтримати організацію: https://tinyurl.com/plast-donate“Я хочу, щоб діти у Пласті розуміли, що їх підтримують їхні земляки. Я хочу, щоб Пласт став нормою, а не виключенням”, — каже Яніна.Пласту сьогодні і справді потрібна допомога, щоб продовжити виховувати справжніх українців. Зараз — непростий час для всього світу і у цей час ми шукаємо нові шляхи, щоб продовжувати наші заняття, зберегти організаційний розвиток та розширюватися у містах, де Пласту поки що немає. Ваша допомога сьогодні дасть змогу Пласту активно розвиватися у майбутньому.Якщо ви також хочете привітати Пласт:👉 записуйте відеопривітання або пост-привітання 👉 публікуйте у своїх соцмережах👉 тегайте нашу сторінку або надсилайте вітання нам.Підтримуйте Пласт — підтримуйте розвиток України!

Posted by Пласт – український скаутинг on Monday, April 6, 2020

Теги: ,
Share This