Дорогі Виховники,
Перш за все, надіємося що ви і ваші родини усі здорові. COVID-19 змінив наш світ і треба нам усім адаптувати до нових обставин. Знаємо що це не легко.

Віримо, що для нашої молоді, пластові друзі і пластові зайняття є дуже важні. І тому знаємо що їм зараз дуже бракує ця нагода спілкуватися і працювати над пластовими пробами, майстернями, співати, ітд. Ви, їхні виховники, маєте нагоду їм допомогти.

Тому ми створили ІнстаПласт.

ІнстаПласт знаходиться на мережі www.plast.ca.

Тут знайдете нову новацьку вмілість (Новакуй он-лайн) і нову юнацьку вмілість (Пластуй он-лайн). Цi вмілостi можуть стати вашою підставою на сходини від тепер до кінця червня.

B додатку, на мережі знайдете гутірки, майстерні, співаники, лінки до он-лайн співу, як також і ідеї на оф-лайн зайняття. Вступ вам пояснить як провадити сходини дистанційно.

Усі матеріали на мережі ми перевірили щоб були доступні нашій молоді. Нові матеріали будуть додані щотижня, тому заохочуємо вас повертатися на ІнстаПласт частіше. Також заохочуємо новацтво, юнацтво та родичів заходити щоб знайти можливості для самостійного пластування.

Знаємо, що це новий виклик. Але віримо, що ми можемо, і повинні, далі провадити пластовою програмою і, своїм прикладом, показати нашій молоді та їхнім родичам що Пласт був, є, і буде важною частиною їхнього життя і що разом, ми можемо робити поступи вперед, незважаючи на пандемію.

Готуйсь! СКОБ!

ст. пл. вірл. Леся Копко
(референт УПН)
ст. пл. скоб Андрій Хіхловський
(референт УПЮ)
пл. сен. Таня Яців-Жураківська і пл. сен. Андрій Михальчишин
(референти вишколів УПЮ

Теги:
Share This