Збори КУПО

Найвищий орган Конференції Українських Пластових Організацій, який складається із всіх членів-організацій КУПО. Збори КУПО виконують свої завдання через делегатів умандатованих членськими організаціями. Статут КУПО передбачає збори КУПО кожні три роки, в часі та місці визначеному ГПБ та проводами членських організацій.

Життя в Пласті

Міжкрайовий вишкільний табір для УСП, розрахований на учасників, котрі долучилися до Пласту після (чи близько) повноліття й не пізнали чару юнацького пластування. Під час табору учасники мають шанс перейти КВВ УПЮ.

Вирій

Міжкрайовий науково-пошуковий та освітній табір-експедиція, основним завданням якого є поширення знань про історію, географію та культуру українських етнічних земель поза межами сучасних кордонів України. В часі табору учасники беруть участь у впорядкуванні, інвентаризації та реставрації українських сакральних об’єктів на території сучаної Польщі.

Вифлеємський вогонь миру

Міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа

Україна поруч

Проект міжкрайової пластової співпраці метою якого є зміцнити співпрацю Пласту України та Пласту в країнах діаспори через обмін унікальним досвідом, ознайомлення з пластовою діяльністю в цих країнах, особисте знайомство між пластунами, створення майбутніх спільних проектів.

Золота Булава

Міжкрайовий вишкільний табір для юнаків та юначок. Табір зорієнтований на 14— 16 рiчних лідерів маленьких груп та ставить за мету познайомити юнацтво із принципами ефективного провідництва, дати кожному учаснику нагоду реалізації його провідницьких якостей, сприяти повному розумінню пластової ідеї. Тут вони вчаться планувати свою роботу, створювати ефективну команду, співпрацювати у гуртку, полагоджувати конфлікти тощо.

Школа Булавних

Міжкрайовий вишкіл таборових провідниць, який відбувається під провідництвом Головної Пластової Булави. Основною метою Школи Булавних є підготувати кваліфікованих булавних-інструкторок та бунчужних-провідниць для таборів пластунок юначок, провідниць, які завжди сумлінно виконуватимуть свої функції та будуть хорошим прикладом для наслідування

Лісова Школа

Міжкрайовий вишкільний табір під керівництвом Головної пластової булави, започатковий в Америці у 1964 р. Основною метою Лісової школи є підготувати кваліфікованих булавних-інструкторів та бунчужних-провідників для таборів пластового юнацтва, які завжди будуть виконувати свої обов’язки згідно із кредо Абсольвента Лісової школи.