Збори КУПО

Найвищий орган Конференції Українських Пластових Організацій, який складається із всіх членів-організацій КУПО. Збори КУПО виконують свої завдання через делегатів умандатованих членськими організаціями. Статут КУПО передбачає збори КУПО кожні три роки, в часі та місці визначеному ГПБ та проводами членських організацій.

Вифлеємський вогонь миру

Міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа

Золота Булава

Міжкрайовий вишкільний табір для юнаків та юначок. Табір зорієнтований на 14— 16 рiчних лідерів маленьких груп та ставить за мету познайомити юнацтво із принципами ефективного провідництва, дати кожному учаснику нагоду реалізації його провідницьких якостей, сприяти повному розумінню пластової ідеї. Тут вони вчаться планувати свою роботу, створювати ефективну команду, співпрацювати у гуртку, полагоджувати конфлікти тощо.

Школа Булавних

Міжкрайовий вишкіл таборових провідниць, який відбувається під провідництвом Головної Пластової Булави. Основною метою Школи Булавних є підготувати кваліфікованих булавних-інструкторок та бунчужних-провідниць для таборів пластунок юначок, провідниць, які завжди сумлінно виконуватимуть свої функції та будуть хорошим прикладом для наслідування

Лісова Школа

Міжкрайовий вишкільний табір під керівництвом Головної пластової булави, започатковий в Америці у 1964 р. Основною метою Лісової школи є підготувати кваліфікованих булавних-інструкторів та бунчужних-провідників для таборів пластового юнацтва, які завжди будуть виконувати свої обов’язки згідно із кредо Абсольвента Лісової школи.