Дорогі подруги і друзі!

Як ви знаєте, 19-і Збори КУПО, які відбулися наприкінці літа минулого року у Києві дали початок VI Пластовому Конгресу. Основною причиною необхідності чергового Конгресу є те що Пласт в Україні сьогодні вийшов на чисельний та організаційний рівень, який потребує нового осмислення та аналізу. Друга, не менш важлива причина — це ревізія стану Пласту у всіх крайових пластових організаціях, членах КУПО. Також потребує аналізу можливість поширення пластової ідеї в країнах, в яких суттєво зросла кількість українців — емігрантів нової хвилі.

З метою організації діяльності Шостого Конгресу, Головна Пластова Булава створила комісію, в складі:

1.  Пл. сен. Богдан Гасюк, V  Голова комісії
2.  Пл. сен. Роман Гриців, ОХ  Заст. Голови комісії
3.  Пл. сен. Мирон Спольский, ВБ  Представник ГПБ
4.  Пл. сен. Сергій Юзик, СМ  Представник ГПБ
5.  Пл. сен. Ксеня Балук  Представник КПС Аргентини
6.  Пл. сен. Ганна Шиптур, Гр  Представник КПС Канади
7.  Ст. пл. Андрій Ребрик, ЦМ  Представник КПС України
8.  Пл. сен. Тарас Ребет, V  Представник КПС Німеччини
9.  Пл. сен. Юрій Данилів, ВБ  Представник КПС США
10.  Ст. пл. вірл. Олена Слободяник  Представник КПС Польщі
11.  Пл. сен. Пилип Ботте, ЛЧ  Представник КПС Австралії
12.  Пл. сен. Орися Марцюк  Представник КПС Великобританії

В лютому 2017 року розпочався перший етап  роботи VI Пластового Конгресу. Він закінчився 14 серпня першою сесією Конгресу, яка відбулася під час ЮМПЗ 2017 в Німеччині.

На цьому етапі кожен край проводив аналіз нинішнього стану власної крайової організації та пробував накреслити коротко- і довгострокові плани розвитку. Свої напрацювання кожен край підготував у вигляді презентації, яка мала би відповідати однаковій схемі:
1. Сучасний стан організації в краю.
2. Якщо для розвитку необхідні зміни (на рівні краю) то які?
3. Перспектива розвитку крайової організації до 2030 року.

Участь в першій сесії VI Пластового Конгресу взяло близько 50 осіб з усіх крайових організацій. Під час роботи відбулося обговорення проблем крайових  організацій та обрано кілька найбільш важливих тем для майбутньої дискусії.

Для того, щоб кожен пластун міг слідкувати за перебігом VI Пластового Конгресу, на пластовій мережі створено нову сторінку —  Пластовий Конгрес, де будуть поміщені всі інформації, матеріяли та документи. Для дискусій та обговорень online запрошуємо на  нашу сторінку у мережі facebook.

Участь в роботі VI Пластового Конгресу є можливою і важливою для кожного члена нашої організації. Адже результатом цього процесу має стати стратегія розвитку Пласту в світі на найближче десятиліття.

Share This