Минулими  вихідними відбувся «Осінній рейд» – традиційний щорічний всеукраїнський юнацький змаг з пішого мандрівництва, що має на меті масове залучення юнацтва до спортивного туризму і краєзнавчої діяльності. 23-24 вересня «Осінній рейд» знову зібрав пластунів й усіх охочих помандрувати. Захід організовано Львівською округою Пласту — Національної скаутської організації України за сприяння департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА. Команди учасників представляли пластові станиці від Львівщини, аж до Сум.

Завданнями, які ставить перед собою змаг «Осінній рейд» є:
– практичне пізнання історії рідного краю шляхом безпосереднього ознайомлення із забутими краєзнавчими пам’ятками національного рівня;
– популяризація серед юнацтва спортивного туризму, професіоналізація пішого мандрівництва;
– підготовка команд і учасників до участі в категорійних походах, передусім до Всеукраїнських змагань з пішого мандрівництва «Стежками Героїв»;
– пропаганда та формування потреби у здоровому способі життя серед дітей молоді;
– виховання у дітей, юнацтва та молоді національної свідомості, історичної пам’яті, громадської позиції, патріотизму, готовності захищати Батьківщину шляхом опанування духовної спадщини визвольної боротьби ОУН-УПА;
– залучення дітей, юнацтва та молоді до краєзнавчої діяльності, вивчення, охорони та відновлення пам’яток української історії та культури;

Цьогорічний маршрут «Осіннього рейду 2017»  пролягав територією Золочівщини. Стартували пластуни 23 вересня поблизу Цвинтаря 1-ї Української Дивізії УНА, що неподалік села Червоне. Далі маршрут змагу пролягав до села Кропивне, а наступного дня учасники вирушили до фінішу біля Золочівського замку.

Не зважаючи на доволі складний маршрут, примхи мінливої осінньої погоди, мокре взуття і мозолі, учасники мали змогу насолодитися чудовими краєвидами та цікавими історичними пам’ятками рідного краю.

Участь у змазі зазвичай беруть команди юнацьких куренів Пласту, а також поза заліком можуть брати участь інші команди – цього року була команда сеніорів. З командою юнаків обов’язково іде провідник, особа старша 18 років. Вік решти учасників команди — 14-17 років.

Змагання полягають у проходженні командами контрольних пунктів по нитці маршруту. На контрольних пунктах команди зобов’язані сфотографуватись повним складом, а в кінці змагання надати всі фотографії суддівській колегії. Окрім того на контрольних пунктах для команд можуть бути
додаткові завдання.

На сторінках учасників цьогорічного змагу ще досі вирує обговорення, а кількість емоціій і фото просто зашкалює. Отож і ми також пропонуємо нашим читачам пройтися маршрутом «Осіннього рейду»:

https://www.facebook.com/100004820171169/videos/669502286553771/

 

Дивіться, як це виглядало з боку організаторів

https://www.facebook.com/osinnijrejd/videos/734647193405600/

 

***

А знаєте, в кого була найтоповіша мішана команда на Осінній Рейд?) Правильно, то ми з крутєйшими Курінь ч.18 ім.Уляни Кравченко. Дуже дякуємо їм, за те, що погодились на авантюру іти з нами, організаторам за акцію, всім-всім учасникам за прекрасну атмосферу, з нетерпінням чекаємо результатів, а поки що кидаємо вам відосік, як в нас то всьо було)

https://www.facebook.com/hmaroderytop/videos/1638791979525075/

 

***

Змаг з пішого мандрівництва Осінній Рейд завершився. На цих фото ви бачите хлопчурів, які стали мужчинами. Перемагаючи втому та біль, подаючи руку побратиму, несучи наплечник того, хто вже йшов понад силу, під проливним дощем та по-коліна в болоті, по лісових дорогах та асфальті, що збиває ноги. Більше 60 км з вирядом за два дні. Вони, це ті, хто РОБИЛИ НЕМОЖЛИВЕ.
“Вовкодави” та один з “Волоцюг” ( ‘ class=img role=presentation v:shapes=”_x0000_i1026″> 🙂 ) ви навіть не знаєте наскільки ви круті. (Ок, не буду хвалити, щоб не зазналися 🙂 ) 
Але ми не розслабляємось. Нас ще чекає ЛИСОНЯ!

***

Кинули виклик собі та своїм горішкам)
If u see what I mean 
Насправді цьогорічний #ОР був дійсно величезним випробуванням. 
Для початку зібратися з силами і поїхати у таку погоду. (хоча тут нам пощастило, дощу не було)) 
Далі підкорити дві перші точки, які чомусь були на вершинках. 
І нарешті не зійти з розуму у полі соняшників та темноти. 
Ми впоралися! 

***

Щоосені має бути якась мандрівка!

Цьогоріч ПоХоду жили #своїм часом: ОРали поля ногами, робили непрохідні річки прохідними, вмивались дощами, випрошували у сонця ще трохи тепла і здобували найважчу точку – перемогу над собою. Ви вражаючі!

***

То було сильно!
З ОР в мене дуже, ну от прям дуже багато емоцій, спогадів, досвіду.
За ці 3 дні я тупо офігів наскільки ви круті і жосткі, було мега багато веселих моментів, десь ви мене чогось вчили,щось розказували,разом жартували і робили якусь люту дич.
Хоч для мене цей ОР був першим і досить важким,але завжди відчувалась якась підтримка від команди. Дуже дякую за проведений час, коротше – для мене ОР вдалось)).

***

Юхууу, нарешті доповзли до фінішу.
Передаємо вітання з Осінній Рейд)
Трохи змокли, понатирали кілька нових мозолів, пережили батл з соняшниковим полем, але тепер маємо класні відзначки і купу прикольних фоточок.

 

***

По-перше: хлопаки, я вами пишаюсь! Вперше в житті попасти на змагання з мандрівництва і одразу ж вальнути близько 70 км – це мега круто!

По-друге: ви побачили, що фізичний біль – це ніщо, якщо у вас є сила волі і бажання перемогти.

По-третє: ви на собі зрозуміли, що не можна порушувати перше правило пластуна: “Не підпускати батьків до наплечника зі спорядженням”. Бо вони потім ваші фоточки у ФБ лайкають, а ви то все тягнете на собі. 🙂

По-четверте: до пластового життя треба готуватися і, нажаль, не в Counter Strike чи Dota, а в тренажерному залі або біговій доріжці.

По-п’яте: правильне спорядження – полегшує страждання.

По-шосте: картографія – це не розфарбовані малюночки, це зайві 20 км, як тільки ти відволікся на 5 хв від карти.

По-сьоме: треба вчитись розраховувати сили і час.

***

Хто йде через поле соняшників, той знатний мандрівник і справжній орієнтувальник.
P.S. Ви думали це все? А хто забув намет з іншої сторони поля? Ні-ні, не ми!

#ОР #ОР2017 #ОсіннійРейд2017

Share This